1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Wizz Air, najszybciej rozwijająca się i najbardziej zielona linia lotnicza w Europie*, ogłasza dzisiaj uruchomienie WIZZ RIDE, nowej platformy do rezerwacji taksówek i aut prywatnych zintegrowanej z dotychczasową aplikacją mobilną WIZZ, we współpracy z wiodącym dostawcą B2B w zakresie wynajmu aut oraz rozwiązań mobilnych, CarTrawler.

Platforma oferuje użytkownikom szeroki wybór opcji podróżnych, sprawiając, że planowanie trasy staje się bardziej efektywne z wykorzystaniem rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta.

Korzystając z pierwszego w branży oprogramowania do mobilności naziemnej CarTrawler, WIZZ RIDE pozwala użytkownikom organizować bezproblemowe podróże, niezależnie od tego, czy są one rezerwowane z wyprzedzeniem, czy odbywają się jest na żądanie. WIZZ RIDE ułatwia przemieszczanie się, zapewniając kompleksową obsługę od momentu opuszczenia domu do przybycia do miejsca docelowego.

George Michalopoulos, dyrektor zarządzający w Wizz Air, powiedział: - Stale poszukujemy nowych sposobów, które zapewnią idealną obsługę naszych klientów na wszystkich etapach podróży, również tych naziemnych. Platforma WIZZ Ride pozwala im zaoszczędzić czas i pieniądze, zarówno w przypadku wcześniejszych rezerwacji jak i zamówień na żądanie. Przyjazna w obsłudze usługa, wprowadzono we współpracy z CarTrawler, jest obecnie dostępna za naciśnięciem jednego przycisku w aplikacji mobilnej WIZZ. Napawa nas dumą, że jako pierwsza linia lotnicza na świecie wprowadzamy tak innowacyjny program, który w połączeniu z naszą ultraniskokosztową ofertą czyni podróżowanie łatwiejszym niż kiedykolwiek.

Aileen McCormack, dyrektor zarządzający w CarTrawler, powiedział: - Z radością uruchamiamy pierwszą na świecie platformę mobilną WIZZ RIDE, która zmieni sposób dokonywania rezerwacji i zrewolucjonizuje sposób, w jaki linie lotnicze korzystają z usług dodatkowych.

 

“Wizz Air to linia lotnicza zorientowana na wartości i innowacje na każdym etapie podróży klienta. Jej strategia, oparta na mobilności, doskonale pasuje do naszej platformy. Uruchomienie WIZZ RIDE to fantastyczna wiadomość dla klientów Wizz Air, którym zależy na kompleksowej obsłudze i zaspokojeniu wszystkich potrzeb związanych z podróżowaniem.

 

CarTrawler dysponuje niezrównaną wiedzą ekspercką dotyczącą branży, wykorzystując z powodzeniem takie innowacje jak nasza platforma SDK. Skupienie się na potrzebach klientów pomoże odbudować sektor turystyczny i zapewni solidne podstawy, na których wszyscy będziemy mogli się dalej rozwijać.

 

O Wizz Air                                                                                          

Wizz Air jest najszybciej rozwijającą się i najbardziej zieloną niskokosztowa linią lotniczą w Europie*. Jej flota składa się̨ ze 134 samolotów typu Airbus A320 i A321. Zespół zaangażowanych specjalistów z branży lotniczej zapewnia doskonałą obsługę i bardzo niskie taryfy. 40 milionów pasażerów skorzystało z oferty linii w roku finansowym F20 kończącym się 31 marca 2020 roku. Wizz Air jest notowany na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych pod nazwą WIZZ. Firma została uznana za jedną z dziesięciu najbezpieczniejszych linii lotniczych na świecie przez airlineratings.com, agencję oceny bezpieczeństwa i produktów, oraz otrzymała tytuł Linii Lotniczej Roku 2020 według ATW – nagrodę dla podmiotów indywidualnych i organizacji wyróżniających się wydajnością, innowacyjnością i doskonałą obsługą.

O CarTrawler

CarTrawler jest wiodącym dostawcą usług B2B w zakresie wynajmu aut i rozwiązań mobilnych dla branży turystycznej na całym świecie. Wprowadza w życie nowe możliwości na rynku online łącząc partnerów, klientów i dostawców usług mobilnych.

Kompleksowa platforma technologiczna CarTrawler wzbogaca ofertę linii lotniczych i partnerów turystycznych tworząc możliwości uzyskania dodatkowych przychodów. Zapewniamy szeroki wybór usług na całym świecie, w tym wynajem samochodów, prywatny transfer na lotnisko i usługi przewozowe.

CarTrawler tworzy innowacyjne rozwiązania oparte na danych dla największych marek turystycznych na świecie, m.in.: American Express, Alaska Airlines, EasyJet, eDreamsODIGEO, Hotels.com, KLM, TravelStart, Emirates. Jako firma B2B skupiamy się wyłącznie na pomaganiu liniom lotniczym i partnerom turystycznym w budowaniu ich marek, a nie naszej.

CarTrawler istnieje od 2004 roku. Siedziba główna firmy znajduje się w Dublinie, a biura w Nowym Jorku. Więcej informacji: www.cartrawler.com.

Zródło: Wizz Air