1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Inflite The Jet Centre, część grupy firm Inflite ogłosiło, że London Stansted Airport FBO stanie się nową europejską siedzibą floty demonstracyjnej odrzutowców biznesowych Embraer.

 

Embraer_Exec_Jets_Demo_fleet.jpg

Z natychmiastowym skutkiem, Inflite zajmie się flotą demonstracyjną producenta, w tym zarówno demonstratorami Phenom, jak i Legacy (a w końcu nowymi Praetor 500 i 600), na specjalnych warunkach, w tym w zakresie obsługi, konserwacji i hangaru.

Christoffer Creutz, dyrektor zarządzający Inflite The Jet Center, zawarł umowę z Bradem McKeage, wiceprezesem ds. Lotów w Embraer, w Melbourne na Florydzie, tuż przed doroczną konwencją NBAA-BACE w Las Vegas, NV w zeszłym tygodniu.

Umowa opiera się na 16-letniej relacji między Embraer i Inflite. Dziś niezależna spółka Inflite jest największym autoryzowanym centrum serwisowym OEM obsługującym region EMEA dla samolotów z rodzin starszych, linii i Phenom. Dzięki swojej dalekosiężnej globalnej bazie klientów, składającej się z operatorów i prywatnych właścicieli, Inflite oferuje kompleksowe rozwiązanie pod klucz, w tym usługi konserwacji planowej i linii, obsługę VVIP.

 

„Inflite The Jet Center to dla nas idealna lokalizacja, biorąc pod uwagę nasze londyńskie zespoły demo i zespół sprzedaży. Mamy cenne, długotrwałe relacje z zespołem, który dobrze zna naszą linię produktów. Ponadto obecni i potencjalni klienci odwiedzający Europę znajdą wygodny, stylowy, wygodny i dyskretny prywatny odrzutowiec, zlokalizowany w pobliżu serwisu i wsparcia technicznego ”- powiedział Brad McKeage, wiceprezes ds. Operacji lotniczych, Embraer Executive Jets.

Embraer_European_demo_fleet_set_for_Inflite.jpg

 

 

Inflite będzie nadzorować pełne przygotowanie floty demonstracyjnej, w tym czyszczenie i prezentację samolotów. Wprawny szef działu obsługi klienta - Alan Barnes - będzie nadzorował integrację floty Embraer z opieką The Jet Centre i będzie zarządzał interakcją z zespołem sprzedaży Embraer EMEA, a także działem operacji lotniczych Embraer z siedzibą w Melbourne na Florydzie.

 

Zespół Embraer Executive Jet Sales w regionie EMEA, kierowany przez Petera Griffitha, a ostatnio wsparty mianowaniem Craiga Lammimana z Wielkiej Brytanii na stanowisko Dyrektora Sprzedaży w Europie Północnej, ma dedykowane biuro w Inflite.

„To wspaniałe poparcie dla doskonałej 16-letniej współpracy między Inflite i Embraer, która wciąż się rozwija”, powiedział Christoffer Creutz, dyrektor zarządzający, Inflite The Jet Center. „Z niecierpliwością czekamy na ich flotę demonstracyjną”.

 

Źródło: Inflite The Jet Centre