1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Z początkiem jesieni firma DRABPOL podpisała umowę o wzajemnej współpracy z amerykańską firmą Gogo Business Aviation - wiodącym producentem rozwiązań w zakresie łączności i rozrywki w samolotach BA.

Już od 25 lat Gogo Business Aviation jest pionierem na światowym rynku lotniczym w dostarczaniu najbardziej innowacyjnych technologii, pomagających tworzyć inteligentne samoloty, które zapewniają pasażerom i pilotom komunikację ze światem na najwyższym poziomie.

Sztandarowe rozwiązania firmy Gogo , takie jak pokładowe systemy łączności satelitarnej, szerokopasmowy internet, pokładowe systemy multimedialne, czy bezprzewodowe systemy, gwarantujące rozrywkę i informację na żądanie (filmy, programy TV, wiadomości, pogoda, czasopisma, mapy lotu i wiele innych) znajdują zastosowanie zarówno w pojedynczych, lekkich samolotach biznesowych, jak i w globalnych korporacjach lotniczych.

Dzięki nawiązanej współpracy właściciele statków powietrznych BA zyskali możliwość zakupu systemów firmy Gogo Business Aviation bezpośrednio w Polsce, a dotychczasowi ich użytkownicy wsparcie techniczne zarówno na terenie Polski, jak i Europy.

Drabpol działa jako firma VAR (Value Added Reseller). Zapewnia więc kompleksową realizację projektów- od doradztwa po obsługę posprzedażną .

Biuro Projektowe PART 21 firmy Drabpol wykonuje projekty modernizacji oraz zabudowy wyposażenia awionicznego i pokładowego, a Punkt Obsługi Liniowej w Modlinie zapewnia przeglądy techniczne, obsługę serwisową oraz montaż urządzeń.

 

Źródło: Drabpol