1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Adams Aviation od 1 września 2019 r. są częścią Pattonair Group, największego na świecie niezależnego dostawcy części do samolotów.

Ten ekscytujący sojusz strategiczny pomoże w dalszym rozwoju Adams Aviation, rozszerzy jego zasięg geograficzny i popchnie go w przyszłość.

Stephen Gosling, CEO Adams Aviation powiedział:

„Koncentracja na klientach, ambicja i globalny zasięg Pattonair przyczyniają się do długofalowej misji Adamsa, która polega na dostarczaniu samolotów tam, gdzie powinny być; z powrotem w powietrzu. W trakcie omawiania transakcji coraz bardziej oczywiste stało się, że etos obu firm jest bardzo podobny, ponieważ oboje stawiamy na pierwszym miejscu obsługę, zarówno klientów, dostawców, jak i pracowników. Wszystkie trzy są kluczowe i traktujemy je jako niezrównane, niezbędne dla naszego sukcesu.

 

Nowa umowa jest postrzegana jako obopólnie korzystny ruch dla obu firm, jak wyjaśnił Wayne Hollinshead, dyrektor generalny Pattonair:

„W Pattonair mamy długą historię w branży lotniczej i cieszymy się z dalszego umacniania naszej pozycji na rynku. Ta umowa daje nam nowe możliwości rozwoju. Daje też Adams Aviation znaczące możliwości rozwoju w Azji i Ameryce Północnej, biorąc pod uwagę naszą szeroką obecność w tych regionach".

 

Źródło: AdamsAviation