1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

 

 Dzięki szkoleniu można zrealizować swoje marzenie o samodzielnym skoku ze spadochronem – mówi Beata Miącz-Pałka, dyrektor AGL zapraszając jednocześnie na bezpłatne spotkanie informacyjne 16 maja 2019 r. o godz.17.00 na lotnisku AGL

Aby zacząć samodzielne skoki ze spadochronem – obowiązkowo – trzeba przejść Podstawowy Kurs Spadochronowy. Aeroklub Gliwicki co jakiś czas takie kursy organizuje.

– Program szkolenia obejmuje 8 godzin wykładów i tzw. ćwiczenia naziemne, czyli ćwiczenia na makiecie samolotu, ćwiczenie z uprzężą, zasady układania spadochronów. Kilka (najczęściej 3) dni teorii to czas potrzebny na ćwiczenia. Potem praktyka, czyli możliwość wyskoczenia z samolotu. Szkolenie zazwyczaj zaczynamy w poniedziałek, a w sobotę już skaczemy – mówi Jan Isielenis, szef szkolenia sekcji spadochronowej Aeroklubu Gliwickiego.

– Zapewniamy ubezpieczenie OC, wykonanie trzech skoków w cenie kursu oraz wypożyczenie spadochronu szkolnego wraz z osprzętem – podkreśla Beata Miącz-Pałka, dyrektor Aeroklubu Gliwickiego. – Gwarantujemy oczywiście niezapomniane wrażenia i spore emocje. A po pierwszym samodzielnie wykonanym skoku ze spadochronem wręczamy skoczkowi okolicznościowy dyplom – dodaje szefowa AGL.

WIĘCEJ INFORMACJI NA BEZPŁATNYM SPOTKANIU INFORMACYJNYM, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 16 MAJA (czwartek) 2019 r. w siedzibie Aeroklubu Gliwickiego.

UWAGA: W załączeniu przesyłamy zdjęcia i pliki dźwiękowe do wykorzystania - wypowiada się Jan Isielenis, szef szkolenia spadochronowego w Aeroklubie Gliwickim. W miarę możliwości prosimy o informację zwrotną - po wykorzystaniu przez Państwa redakcje materiałów, które Państwu przesłaliśmy.

Odlotowego dnia!

AGL