1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce poinformowała o wprowadzeniu nowej trasy z Krakowa do Londynu Luton.

Połączenie będzie realizowane 4 razy w tygodniu od października 2019r. i stanie się częścią zimowego rozkładu lotów z Krakowa na sezon 2019/2020, który będzie ogłoszony wkrótce.

 

Pasażerowie z Krakowa i Małopolski, a także turyści mogą zarezerwować loty aż do marca 2020 r. oraz korzystać z jeszcze niższych cen oraz najnowszych udogodnień:

  • Najtańsze loty – znajdź tańszy lot w ciągu najbliższych 3 godzin, zwrócimy różnicę oraz 5€ na konto MyRyanair
  • Punktualność – nasza punktualność to 90% (z wyłączeniem ATC)
  • Nowe samoloty MAX – nowe wnętrza kabin, więcej miejsca na nogi, więcej miejsc, najbardziej ekologiczna linia lotnicza – już w kwietniu
  • Specjalny Dział Obsługi Klienta – odszkodowania z tytułu EU261 rozpatrywane są w ciągu 10 dni, pomoc 24/7, uproszczona procedura - 2 minuty
  • Udogodnienia w zakresie procedury rezerwacyjnej – możliwość dokonywania zmian do 48 godzin od czasu rezerwacji
  • Udogodnienia środowiskowe – program równoważenia skutków emisji dwutlenku węgla, w ciągu 5 lat linia lotnicza wolna od plastiku
  • Nowa opcja podróży Ryanair – opłata roczna w wysokości €199 za wybór miejsca, fast-track oraz priorytet wejścia na pokład dla często podróżujących.
  • Udogodnienia na stronie internetowej – nowa wyszukiwarka cen, bilety na imprezy sportowe, przewodniki turystyczne na życzenie

 

Pełny rozkład lotów z Krakowa na zimę 2019/2020 zostanie ogłoszony wkrótce. Z okazji uruchomienia nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety na loty z Krakowa do Londynu Luton już od 79 zł na podróż w październiku 2019r.

 

kenny_jacobs_ryanair_15022019KKK.jpg

 

 

Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

“Cieszymy się bardzo z uruchomienia nowej trasy z Krakowa do Londynu Luton. Połączenie będzie realizowane 4 razy w tygodniu od października 2019 roku i stanie się częścią zimowego rozkładu lotów z Krakowa na sezon 2019/2020, który zostanie ogłoszony już wkrótce. Pasażerowie z Małopolski oraz turyśmi mogą teraz zarezerwować loty aż do marca 2020r.

 

Z okazji ogłoszenia nowej trasy wprowadzamy bilety na podróż z Krakowa do Londynu Luton już od 79 zł na podróż w październiku. Aby zdążyć z rezerwacją, najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już teraz.”

 

Źródło: Ryanair