1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie ogłosiła wyniki walentynkowej ankiety.

Londyn jest najpopularniejszym kierunkiem podróży w te Walentynki (2. raz z rzędu). Rzym oraz Mediolan zajmują kolejne miejsca.

 

ryanair_walentynki_08022019WWW.jpg

 

 

Holandia, Francja oraz Belgia to kraje najchętniej wybierane przez pary. Włochy, Grecja oraz Irlandia królują wśród singli. Prawie 30% osób w walentynkowy weekend podróżuje solo .

 

Ryanair przewiezie w walentynkowy weekend (14-17 lutego) ponad 1,3 mln pasażerów, a tylko w dzień Walentynek wykona ponad 1.800 lotów. Z tej okazji Ryanair ogłosił wielką wyprzedaż lotów w lutym w cenie od 39zł. Oferta obowiązuje jedynie do 14 lutego do północy. Rezerwacji lotów można dokonać na www.ryanair.com.

 

Tym, którzy nadal szukają prezentu walentynkowego last minute, Ryanair proponuje bony upominkowe o wartości od 80zł na podróż w 230 kierunkach. Bony upominkowe dostępne są na www.ryanair.com.

 

Robin Kiely z Ryanaira powiedział:

“Bez względu na to, czy podróżujesz z ukochaną osobą czy też po prostu uciekasz od tego wszystkiego, miłość jest w powietrzu. W walentynkowy weekend przewieziemy 1,3 mln pasażerów w całej Europie. Wszystkim, którzy potrzebują romantycznej inspiracji last minute oferujemy loty już od 39zł. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już teraz.”

 

Solo w Walentynki? Mamy rozwiązanie: #EscapeTheNonsense 

 

Ryanair zainaugurował dziś ogólnoeuropejską kampanię “Tanie loty, w pojedynkę” dedykowaną wszystkim szukającym miłości. Nasz nieszczęśliwy bohater mierzy się z najgorszymi Walentynkami w życiu, a zakochani rzucają mu się w oczy na każdym kroku, ale w końcu uświadamia sobie, że może uciec od tych wszystkich romantycznych bzdur korzystając z „Tanich lotów. W pojedynkę.”

 

Informacja sporządzona przez zespół prasowy Ryanaira. Video wyprodukowane przez Cashmere Media w Dublinie, która przygotowała także ostatnie 2 letnie kampanie Ryanaira oraz klip świąteczny, które obejrzało ponad 9 milion osób.

 

Źródło: Ryanair