1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Z myślą o polskich pasażerach marzących o krótkim wypadzie w ciepłe kraje linie Emirates przygotowały wyjątkową ofertę.

Dubaj to tętniące życiem miasto, w którym znajduje się najwyższy na świecie wieżowiec – Burdż Khalifa, najlepsze centra handlowe oraz wiele innych atrakcji. Od dzisiaj pasażerowie Emirates mogą zarezerwować bilet do Dubaju w dowolnej klasie rezerwacyjnej po promocyjnej cenie i skorzystać z bezpłatnej wejściówki na najbardziej utytułowany spektakl odbywający się w mieście – La Perle w reżyserii Franco Dragone.

 

 

emirates_b777-200lr_07022019qqq.jpg

 

 

Ceny biletów do Dubaju w klasie ekonomicznej zaczynają się od 1699 zł, a w klasie biznes – od 9920 zł. Pasażerowie rezerwujący lot Emirates do Dubaju na stronie Emirates mogą otrzymać bezpłatny bilet na spektakl La Perle. Podróżujący klasą ekonomiczną otrzymają bilet brązowy, a rezerwujący podróż w klasie biznes i pierwszej – bilet srebrny. Oferta dotyczy rezerwacji dokonanych w okresie od dzisiaj od 17 lutego 2019 r. na loty Emirates w okresie do końca czerwca 2019 r.*

 

Linie Emirates realizują jedno połączenie dziennie na trasie Warszawa-Dubaj, oferując pasażerom szybkie i bezpośrednie loty do miasta i dalszych kierunków. Pasażerowie z Warszawy podróżują do Dubaju największym samolotem pasażerskim latającym z Polski – Boeingiem 777-300ER. We wszystkich klasach na pasażerów czeka 4 tys. kanałów z rozrywką i filmami (w tym polskimi tytułami), wykwintne wina oraz posiłki inspirowane kuchnią regionalną przygotowywane przez uznanych kucharzy.

 

Szczegółowe informacje dotyczące linii Emirates, w tym rezerwacji biletów i warunków promocji, znajdują się na stronie Emirates i w biurach podróży.

 

*Obowiązują warunki promocji.

 

Źródło: Emirates