1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Karta My Emirates Pass powraca, oferując podróżnym wyjątkowe zniżki w ponad 500 lokalizacjach na terenie ZEA.Emirates, największe międzynarodowe linie lotnicze, ogłosiły powrót My Emirates Pass,

sezonowej karty zmieniającej kartę pokładową Emirates w ekskluzywny pakiet zniżek i promocji w ponad 500 lokalizacjach na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Pasażerowie Emirates mają teraz jeszcze lepszy powód, żeby rozpocząć Nowy Rok od zwiedzania licznych atrakcji Dubaju.

 

 

14009881_Emirates.jpg

 

 

 

Podróżujący do Dubaju w okresie od 1 stycznia do 31 marca 2019 r. mogą skorzystać z oferty My Emirates Pass w partnerskich punktach handlowo-usługowych i centrach rekreacyjnych za okazaniem karty pokładowej* i ważnego dowodu tożsamości.

 

Na klientów czekają wyjątkowe promocje w sklepach i ośrodkach rekreacyjnych – m.in. do 30% zniżki na zabiegi spa, do 50% zniżki na rekreację na świeżym powietrzu, np. sporty wodne czy wstęp na czynne nocą pola golfowe, do 50% zniżki w wykwintnych restauracjach oraz do 30% zniżki w popularnych sklepach. Więcej szczegółów na temat bogatej oferty My Emirates Pass można znaleźć na stronie emirates.com/myemiratespass.*

  • Z radością ogłaszamy powrót oferty Emirates Pass, która zachęci podróżujących do zwiedzenia wszystkich zakątków Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Osoby przyjeżdzające tu zarówno na chwilę, jak i na dłuższy pobyt mają teraz doskonałą okazję poznać miasto, korzystając z wyjątkowych promocji w najlepszych lokalizacjach. Wśród atrakcyjnych zniżek w ponad 500 lokalizacjach każdy znajdzie coś dla siebie – powiedział Mohammad Al Hashimi, Vice President Emirates, Commercial Products Dubai.

 

Dubaj to idealny kierunek zarówno na wakacje, jak i na krótki przystanek. Miasto słynie z najlepszych centrów handlowych i restauracji oraz słonecznej pogody przez cały rok. Turystów zachwycą eklektyczne, charakterystyczne obiekty, niesamowite spektakle i parki rozrywki na świeżym powietrzu.

 

Linie Emirates wykonują loty do ponad 150 kierunków w 85 krajach na 6 kontynentach z wygodną przesiadką w Dubaju. We wszystkich klasach na pasażerów czeka ponad 3,5 tys. kanałów w systemie rozrywki pokładowej ice, bezpłatny pakiet Wi-Fi do 20MB i posiłki inspirowane kuchnią regionalną przygotowywane przez uznanych kucharzy.

 

*Obowiązują lokalne warunki promocji

 

Źródło: Emirates