1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Emirates, największe międzynarodowe linie lotnicze i główny sponsor hiszpańskiego klubu piłkarskiego Real Madryt, na jednym ze swoich samolotów A380 zaprezentowały nowe malowanie z wizerunkiem najlepszych zawodników drużyny w akcji.

Nowa kalkomania powstała z okazji lotu czarterowego piłkarzy Realu na pokładzie samolotu A380 Emirates z Madrytu do Abu Zabi, gdzie jako obecni obrońcy tytułu zwycięzcy Ligi Mistrzów UEFA powalczą z mistrzami międzynarodowych rozgrywek klubowych z innych kontynentów.

 

 

13967150_emirates_a380.jpg

 

 

Na wykonanej na specjalne zamówienie kalkomanii widoczni są zawodnicy pierwszej drużyny: Marcelo, Luka Modrić, Sergio Ramos, Gareth Bale i Karim Benzema. Malowanie zajmuje powierzchnię ponad 200 metrów kwadratowych po obu stronach kadłuba dwupokładowego samolotu.

 

Wizerunki piłkarzy Realu Madryt po raz pierwszy pojawiły się na Airbusie A380 Emirates w 2015 roku i od tamtej pory stanowią atrakcyjny symbol współpracy przewoźnika z klubem. Linie Emirates są głównym sponsorem Realu Madryt od 2013 roku, a na koszulkach zawodników klubu znajduje się wyraźnie widoczne logo Fly Emirates.

 

Malowanie można podziwiać przez następne pół roku – w tym czasie kibice będą mogli wypatrywać samolotu w Waszyngtonie, Nicei, Londynie-Gatwick, Sao Paulo i na Mauritiusie, dokąd zaplanowane zostały regularne połączenia.

Linie Emirates dysp

onują największą na świecie flotą dwupokładowych samolotów A380, która obecnie liczy 108 maszyn, a kolejne 54 czekają na dostawę. Samoloty ten obsługuje około 50 kierunków w siatce połączeń Emirates na sześciu kontynentach. Pasażerowie podróżujący do Hiszpanii mają okazję doświadczyć wygody Airbusa A380 na jednym z dwóch codziennych połączeń do Madrytu i Barcelony.

 

Źródło: Emirates