1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Targi Kielce wraz z Firmą Co-Pilot podsumowują sezon lotniczy 2017 i rozpoczynają planowanie na sezon 2018

Przygotowaliśmy wyjątkową ofertą dla producentów i dystrybutorów z branży lotnictwa lekkiego. Targi Lotnictwa Lekkiego TLL, to wydarzenie, które będzie platformą spotkań biznesowych dla przedstawicieli branży lotniczej, a jednocześnie miejscem integracji osób związanych z lotnictwem lekkim.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w dniach 13-14 października 2018 r. w obiektach Targów Kielce, jednym z dwóch liderów targowych w Polsce, drugim w Europie Środkowo - Wschodniej organizatorze targów i wystaw. Wystawa oprócz bogatej oferty specjalistycznego sprzętu obfitować będzie w wiele emocjonujących pokazów, szkoleń i prelekcji.

Nasz cel:

  • Stworzenie targów w Polsce gdzie będziemy skupiać wszystkich pasjonatów latania.
  • Wystawcy będą mogli połączyć prezentację swoich ofert z dynamicznymi pokazami .
  • Interesujący program wydarzenia: możliwość lotów testowych, szkolenia i konferencje , kursy  podczas targów skierowane do pilotów.

 

12910449_TLLzdj.WWW.JPG

 

 

Promocja wydarzenia:

Kampania informacyjna Targów TLL, obejmie zarówno czasopisma branżowe jak i media społecznościowe. Produkty, prezentowane na Targach promowane będą również w social media.

Do kogo kierujemy Targi TLL?

Targi, które zawitały do jesiennego  kalendarza kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego dedykowane są dla pilotów, specjalistów, a także marzących o wyjątkowej przygodzie. Wydarzenie będzie idealnym miejscem do rozmów handlowych, wymiany doświadczeń, a także integracji branży lotniczej z pasjonatami podniebnych ekspedycji.

Od dawna wiadomo, że Góry Świętokrzyskie to jeden z najbardziej urokliwych regionów Polski. Teraz, pod tym niebem tworzy się wydarzenie na którym nie wypada nie być.

Serdecznie zapraszamy!

 

Żródło: Targi Lotnictwa Lekkiego