Zdjęcie dnia

  • Jacek Grześkowiak

    Jacek Grześkowiak

Newsletter

Cotygodniowa porcja informacji lotniczych

JOOMEXT_TERMS

Pogoda

 


Dołącz do nas !

FB TW google-plus-ikona-2012 YT 

 


1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Lufthansa została wybrana “Najlepsza Linią Lotniczą w Europie” oraz “Najlepszą Linią Lotniczą w Europie Zachodniej”.

Nagrody zostały wręczone w trakcie uroczystości zorganizowanej przez firmę Skytrax w Londynie. Skytrax, instytut badań rynku specjalizujący się w branży lotniczej, przeprowadził wcześniej badania wśród około 20 milionów pasażerów z ponad 160 krajów na całym świecie.

Pasażerowie z całego świata głosowali na niemiecką linią lotniczą doceniając usługi świadczone przez Lufthansę. "Chcielibyśmy podziękować naszym klientom za ten głos zaufania oraz naszym pracownikom za zaangażowanie i oddanie pasażerom", powiedział Andreas Otto, product manager linii premium Lufthansa Group i dyrektor handlowy w Austrian Airlines. "Doskonale zdajemy sobie sprawę z wyzwania, jakim jest sprostanie tej nagrodzie przez cały czas. Z tego powodu postrzegamy to wyróżnienie jako kolejny impuls do spełnienia obietnicy, którą składamy naszym klientom" - dodaje.

 

20180717 PM LHG Skytrax 2018 III

 

Linie Austrian Airlines zostały nagrodzone w dwóch kategoriach. Pracownicy zostali uznani w kategorii „Najlepsza Obsługa Lotnicza w Europie”, a najwyższą nagrodę zdobył także catering pokładowy w Klasie Biznes.

Badanie zostało przeprowadzone przez instytut badań rynkowych Skytrax specjalizujący się w przemyśle lotniczym. Pasażerowie zostali poproszeni o ocenę oferty pokładowej i usług linii lotniczych na lotniskach. Instytut Skytrax bada rynek lotniczy od 1999 roku. Szczegółowe wyniki konkursu World Airlines Awards są dostępne na stronie internetowej: www.worldairlineawards.com.