1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Japońska Straż Wybrzeża zdecydowały się na wdrożenie godzinowych programów obsługowych HCare Smart, podpisując z Airbus Helicopters kontrakt. Umowa zapewnić wsparcie techniczne obsługiwanych przez straż maszyn H225 w tym dostawy części.

Wcześniej tego roku, Japońska Straż Wybrzeża postanowiła zakupić dodatkowe egzemplarze helikopterów H225, mają one zostać być dostarczone do i powiększyć flotę do dziesięciu egzemplarzy do Marca 2021 roku. Nowo podpisany program HCare Smart obejmie zarówno nowo zamówione maszyny, jak i już znajdujące się w posiadaniu Straży.

 

 

Służby zajmujące się ochroną wybrzeża w Japonii obecnie operują na trzech AS332 oraz na pięciu H225. Przez ostatnie 25 lat, to właśnie helikoptery ze stajni Airbusa były głównie angażowane w wszelakie działania na terenach kraju kwitnącej wiśni, wliczając w to działania sił obronnych, ochronę terytorialną oraz misje ratunkowe podczas katastrof.

 

Serwis HCare występuje w trzech różnych pakietach – HCare Infinite, z pełnym możliwym wsparciem; HCare Smart, z wsparciem doraźnym na wezwanie oraz pakiet HCare Easy, który oferuje jednorazowe wsparcie według katalogu serwisowego.