1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

 

W 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, odrodzenia Sił Zbrojnych i 100-lecia powstania lotnictwa polskiego, mamy zaszczyt zaprosić Was do udziału w jednym z największych spotkań fanów awiacji w Polsce, SKY SHOW Sobienie Królewskie 2018.  To pierwszy tego typu festiwal lotniczy w Polsce, łączący imponujące pokazy podniebnych akrobacji z gwiazdorskim turniejem golfowym. Najbardziej widowiskowe ewolucje lotnicze na polskim niebie, wielki turniej golfowy gwiazd polskiej estrady i liczne atrakcje naziemne, dostarczą niezapomnianych emocji całym rodzinom.

 

 

 

Miejsce obejmuje 9-hektarowy park krajobrazowy, lądowisko statków powietrznych i pole golfowe. Centralnym miejscem pokazów lotniczych SKY SHOW będzie lotnisko Sobienie Królewskie, posiadające 900-metrową trawiastą drogę startową, otoczoną przez rozległe tereny zielone. Obecnie na lotnisku działa aeroklub Silvair. Gwiazdorski turniej golfowy odbędzie się na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club, usytuowanym tuż przy lądowisku.

 

 

 

 

 

Fundacja Navigator, główny organizator pierwszych międzynarodowych pokazów lotniczych SKY SHOW Sobienie Królewskie 2018, to zespół ludzi, którzy kochają lotnictwo. Od ponad 20 lat z sukcesem współtworzymy największe wydarzenia lotnicze, kulturalne, sportowe i historyczne w Polsce.

Od 1996 roku zdobywaliśmy doświadczenie przy organizacji znanego w Polsce pikniku Góraszka. Legendarne już pokazy akrobacji lotniczych pod Warszawą stały się tradycją i do dziś wymieniane są jako jedna z najważniejszych tego typu imprez w Polsce.

Pierwsze tego typu wydarzenie lotnicze w Polsce!

Dzisiaj, w 100. rocznicę powstania lotnictwa polskiego, tworzymy jedyne w swoim rodzaju miejsce dla pasjonatów podniebnych ewolucji, miłośników golfa i amatorów wrażeń zapierających dech. Będzie to wydarzenie, które na stałe zapisze się w kalendarzu ulubionych imprez lotniczych i rodzinnych Polaków.

Strona wydarzenia: http://skyshow.com.pl/