1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

 

Lukas Czepiela

Cześć! Jesteśmy Prospectfilm, międzynarodowy kolektyw zajmujący się produkcją filmową. Chcemy zrobić film dokumentalny o polskim pilocie zawodowym i akrobacyjnym, Łukaszu Czepieli, reprezentującym Polskę w zawodach RED BULL AIR RACE. 

Jest to projekt dla miłośników sportów ekstremalnych, ale nie tylko. To też opowieść o marzeniach, dążeniu do celu, poświęceniu i silnej woli. To taki trochę "american dream", tylko lepszy, bo nasz, polski. I do tego 100% prawdziwy. 

Opis projektu

Mamy scenariusz, świetnego bohatera, z którego cala Polska powinna być dumna, mnóstwo unikalnego, mrożącego krew materiału ze środka kabiny pilota. Brakuje nam wywiadów z Łukaszem i jego rodzina, oraz innymi bliskimi mu ludźmi rozsianymi po całym świecie, trenerem, psychologiem i znajomymi, oraz ujęć z zewnątrz samolotu, a także muzyki, pieniędzy na montaż i udźwiękowienie, grafikę i promocję. 

Pozyskaliśmy dzisiaj Patrona Medialnego, którym jest portal Samoloty.pl!!!

www.samoloty.pl

Cel projektu

Naszym celem jest promocja polskiego lotnictwa oraz zdolnego Polaka. Ten projekt ma uskrzydlać - dosłownie i w przenośni.

Za uzbieraną kwotę kupimy bilety lotnicze i opłacimy hostele, w których nasza ekipa będzie mogla się zatrzymać podczas zdjęć i odpocząć po pracy. Potem będziemy zrzucać materiał wyjściowy i wybierać najlepsze uchwycone momenty, żeby zmontować je w jedna, zgrabną, dynamiczną i interesującą całość. 

Chcemy także zgłębić się w mechanikę ludzkiego ciała i umysłu, pokazać co dzieje się podczas takiego lotu, jak działa przeciążenie grawitacyjne na człowieka, jakie są zagrożenia, oraz jak trzeba przygotować się do takiego latania. 

Polscy piloci z czasów II WŚ pokazali się z najlepszej strony - jako dzielni i świetnie przygotowani do swojej roboty fachowcy. My chcemy okazać, że od tamtej pory polscy lotnicy tylko podnoszą poprzeczkę. Eksperci od filmoznawstwa mówią, że Polska jest też kolebka dokumentu. My chcemy połączyć te siły i stworzyć coś wyjątkowego. 

Jeżeli uzbieramy wiekszą kwotę, będziemy mogli więcej czasu spędzić z naszym bohaterem, skorzystać z usług światowej sławy grafików, lepszych kamer i poświecić więcej czasu na żmudna i czasochłonną edycję. 

Nagrody

Wszyscy biorących udział w kampanii wezmą udział w losowaniu NAGRODY SPECJALNEJ, jaka będzie  LOT Z ŁUKASZEM jego sportowym samolotem!!! 

Wszyscy, od których wpłynie 100 zł, dostana pamiątkowe zdjęcie z planu, podpisane przez naszego bohatera i ekipę filmowa.

Wszyscy biorący udział w kampanii, którzy wpłacą powyżej 300 złotych, zostana wyszczególnieni imiennie w napisach filmu. 

Dodatkowo każda wplata powyżej 500 PLN będzie nagrodzona oryginalnym T-shirtem z podpisem pilota dodatkowo wyszczególnienie w napisach filmu.

 

Kubek z logo Filmu

Czapka bejsbolówka

Oferty dla firm: 

- Za każde przekazane 5.000 umieścimy LOGO Państwa firmy w czołówce filmu. 

- Firma, która wpłaci 15.000 zostanie GŁÓWNYM SPONSOREM filmu wymienionym we wszystkich materiałach reklamowych. Przedstawiciele firmy zostana zaproszeni na premierę filmu. 

- Firma, która wesprze nas kwota 30.000 złotych zostanie WSPÓŁPRODUCENTEM filmu. Przedstawiciele firmy beda zaproszeni na premierę filmu oraz beda wymieniani we wszystkich materiałach reklamowych i promocyjnych w Polsce i za granica. Dodatkowo zostana zaproszeni na kolacje popremierowa i uwieczniona pamiątkowym zdjęciem z Łukaszem Czepiela. 

O autorze / Zespół

Monika Lipanovich to pomysłodawca projektu, reżyser i producent. Pasjonatka thrillerów psychologicznych i filmów dokumentalnych. Najlepiej tych o psychopatach. Mama Tatiany, włascicielka psa Mikego i czarnego kota Bali. 

Daniel Wyszynski jest producentem, kamerzysta i montażysta. Lotnik... No właśnie, jeżeli chodzi o latanie, to owszem, lata. Na symulatorze :) 

Ryzyko

Jako doświadczeni producenci ryzyko minimalizujemy praktycznie do zera.