1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Tadeusz-Sznuk1

Jak co roku chcemy zaprosić wszystkich miłośników latania na Mazury, gdzie już 6-7 sierpnia rozpocznie się niesamowity i pełen atrakcji Mazury AirShow 2016. Dlaczego warto tu być?

 

 

 

 

Czym ta impreza wyróżnia się od innych?
Ten powtarzający się od 1999 r. festiwal lotniczy, ze względu na otoczenie (sceneria jeziora Niegocin) zapewnia wszystkim przybyłym niesamowitą atmosferę. Publiczność ma bowiem możliwość podziwiania pokazów jachtów i statków. Tafla jeziora jest punktem, na którym lądują wodnosamoloty.

 

Wszelkie atrakcje publiczność może oglądać całkowicie za darmo. Wystarczy wziąć koc lub leżak, aparat – by uwiecznić pamiątkowe chwile z najbliższymi – i obowiązkowo krem z filtrem UV. Organizatorzy zadbają o doskonały humor każdego odwiedzającego.

 

Schweizer-HU-269-SP-AYA-bpsp

 

Jako ciekawostkę dodamy, że ubiegłoroczne Mazury AirsShow 2015 oglądało ponad 200 tysięcy widzów!
Jedno trzeba organizatorom przyznać – Mazury AirShow 2016 to doskonała wymówka, by w pierwszy weekend sierpnia udać się do Krainy Jezior.

 

A jakie atrakcje czekają na przybyłych?
Organizatorzy zapewniają, że na niebie będzie można oglądać "balet połączony z corridą", a to za sprawą dwóch bliźniaczych wiatrakowców, które pokażą niezapomniane figury, niemożliwe do odtworzenia przez samoloty. Nie zabraknie również Biało-Czerwonych Iskier, a wśród gości z zagranicy, z gorącej Grecji przyleci wodnosamolot Zenair CH 701, z Francji przyleci Cessna 185 Skywagon, a prosto z Litwy odwiedzi nas grupa 3 pilotów, których samoloty wygenerują łącznie moc o ponad 1 000 KM

 

 

TS-11-Iskra-2

 

Całą imprezę poprowadzi znany i lubiany Tadeusz Sznuk.

Serdecznie Państwa zapraszamy!