1 1 1 1 1 Rating 5.00 (5 Votes)

leszno 2X Jubileuszowy Piknik w Lesznie już za nami. Wydarzenie jedyne w swoim rodzaju - pełne emocji i podniebnych atrakcji (również nocą)

 

 

 

 

 

 

To wyjątkowe wydarzenie obchodziło swój X Jubileusz. Atrakcji oczywiście nie brakowało. W tym roku można było podziwiać wystawę Wojsk Lądowych, a także po raz pierwszy w historii – Jarmark Pomysłów (inaczej Targi Ekonomii Społeczne). Odwiedzający Jarmark mogli zapoznać się z ofertą fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni socjalnych, warsztatów terapii zajęciowej, centrów integracji społecznej z subregionu leszczyńskiego w dwóch strefach: animacji i sprzedaży. Uczestnicy mogli nabyć różnego rodzaju rękodzieła, produkty zielarskie lub ekologiczne, a dla dzieci czekały warsztaty, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji.

 

leszno 1

 

Czekamy na kolejną edycję!

Ekipa Samoloty.pl również była obecna na X Jubileuszowym Pikniku Lotniczym. Fotorelacja w naszym wykonaniu możliwa do obejrzenia tutaj.

 

leszno 3

 


Byliście na tym wydarzeniu? Macie jakieś ciekawe zdjęcia? Wysyłajcie je do nas na adres: jacekg@samoloty.pl z dopiskiem – X Jubileuszowy Piknik w Lesznie. Twórzcie razem z nami galerię samoloty, a w niej foldery ze zdjęciami z imprez lotniczych!

 

 

foto i tekst: Samoloty.pl