Zdjęcie dnia

  • Jacek Grześkowiak

    Jacek Grześkowiak

Newsletter

Cotygodniowa porcja informacji lotniczych

JOOMEXT_TERMS

STREFA LOTNICZA

Pogoda

 


Dołącz do nas !

FB TW google-plus-ikona-2012 YT 

 


AIR FAIR 2009, największa wystawa lotnicza w Polsce już w maju

Od 29 do 30 maja będzie się odbywała w tym roku III edycja międzynarodowej wystawy AIR FAIR 2009 "Wszystko o lotnictwie". Od trzech lat imprezę organizują Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. w Bydgoszczy. Program imprezy przewiduje m.in. dzień rozmów biznesowych oraz konferencji, a także drugi, przeznaczony dla szerokiego grona miłośników lotnictwa. W tym roku zgłoszenia dla wystawców przyjmowane będą do dnia 31 marca. Już dziś zachęcamy potencjalnych wystawców do uczestnictwa w AIR FAIR.
Ubiegłoroczna impreza odbywala się w dniach od 16 do 17 maja. Na wystawie zaprezentowało się wówczas 53 wystawców z Polski, Ukrainy, Holandii i Danii. Patronat honorowy nad wystawą sprawował Minister Obrony Narodowej Bogdan Klich, Prezydent Miasta Bydgoszczy Konstanty Dombrowicz, Ambasador Ukrainy w Polsce oraz Prezes Aeroklubu Polskiego. Uroczystego otwarcia wystawy dokonał podsekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej, minister Zenon Koziniak Kamysz. Pierwszy dzień wystawy - zamknięty dla publiczności - należał do biznesmenów i był poświęcony kontrahentom z Ukrainy, których prezentacja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Konsorcjum PROGRESS zostało bowiem uhonorowane nagrodą GRAND PRIX Air Fair 2008.


AIR FAIR 2008, stoisko ukraińskiej firmy PROGRESS, która zdobyła Grand Prix... - foto samoloty.pl

Tego dnia przyznano także 5 wyróżnień w postaci statuetek Air Fair 2008. Nagrodu wówczas otrzymali: za aranżację prezentowanego stoiska i kompleksową prezentację firma OBERON Sp. z o.o.; za innowacyjność wystawianych produktów - UNIMOR RADIOCOM Sp. z o.o.; za najbardziej innowacyjną konstrukcję w kategorii samolotów cywilnych - MARGAŃSKI & MYSŁOWSKI ZAKŁADY LOTNICZE; za wkład w rozwój i unowocześnianie polskiego lotnictwa - INSTYTUT TECHNICZNY WOJSK LOTNICZYCH; oraz za osiągnięcia w dziedzinie rozwoju spadochronów firma AIR-POL.

Drugi dzień wystawy był dniem otwartym dla wszystkich miłóśników i sympatyków lotnictwa. Oprócz stoisk przygotowanych przez wystawców można było zobaczyć ekspozycję statyczną samolotów wojskowych i cywilnych oraz prezentację przygotowaną przez I Pomorską Brygadę Logistyczną. Odwiedziło ja wówczas ok. 25 tysięcy zwiedzających.

Również w tym roku wystawa zapowiada sie obiecująco. Na bieżąco będziemy Państwa informowali o wszelkich przygotowaniach do imprezy. Informacje można uzyskać także na stronie internetowej wystawy www.airfair.pl

Portal Samoloty.pl, podobnie jak rok temu także i teraz obejmie patronat medialny nad imprezą.

JW

Poniżej pliki do pobrania:

- Regulamin wystawy

Otwórz lub pobierz plik w Acrobat Reader (PDF)
Pdf

- Zgłoszenie udziału

Otwórz lub pobierz plik w Acrobat Reader (PDF)
Pdf

- Zamówienie powierzchni wystawienniczej - Hala wystawiennicza

Otwórz lub pobierz plik Acrobat Reader (PDF)
Pdf

- Zamówienie powierzchni wystawienniczej - Teren otwarty

Otwórz lub pobierz plik Acrobat Reader (PDF)
Pdf

- Wynajem sali konferencyjnej

Otwórz lub pobierz plik Acrobat Reader (PDF)
Pdf

- Wpis do katalogu

Otwórz lub pobierz plik w Acrobat Reader (PDF)
Pdf

- Cennik wyposażenia dodatkowego

Otwórz lub pobierz plik w Acrobat Reader (PDF)
Pdf