Dzień otwarty CIRRUS PERSPECTIVEPragniemy zaprosić Państwa na wyjątkową prezentację Cirrus Perspective – przełomowego produktu w dziedzinie lotnictwa GA. Aby umożliwić podziwianie najnowszych zdobyczy techniki dla wszystkich miłośników lotnictwa GA 19.07.2008 w sobotę (godz 11.00 - 17.00) na Warszawskim Lotnisku Babice odbędzie się Dzień Otwarty Cirrus Perspective...


CIRRUS POLSKA jest WYŁĄCZNYM PRZEDSTAWICIELEM
CIRRUS DESIGN CORPORATION


Cirrus Polska to firma, która została wyłącznym przedstawicielem Cirrus Design Corporation - światowego lidera w produkcji samolotów lotnictwa ogólnego. Samoloty tej firmy wyznaczają standardy bezpieczeństwa, m.in. wszystkie modele w swoim podstawowym wyposażeniu posiadają spadochronowy system ratunkowy dla całego samolotu. Według raportu GAMA za rok 2007, Cirrus SR22 jest najlepiej sprzedającym się modelem w klasie jednosilnikowych samolotów na świecie. Na co dzień pilotują go m.in. Angelina Jolie i Brad Pitt. Otwarcie przedstawicielstwa międzynarodowej korporacji ma spowodować znaczny wzrost dostępności i bezpieczeństwa lotnictwa ogólnego.


“Dynamicznie rozwijająca się gospodarka Polski, wysoka aktywność gospodarcza i biznesowa Polaków oraz napływ międzynarodowych inwestorów i kapitału, wywołują naturalną potrzebę szybkiego i elastycznego transportu. Obecnie, rozwiązania transportowe, na jakie pozwala general aviation (lotnictwo ogólne) nadal pozostają dużym i niezagospodarowanym segmentem gospodarki; Cirrus Polska dostarczy w tym obszarze samoloty najwyższej jakości i o najwyższych standardach bezpieczeństwa.”, powiedział Dyrektor Zarządzający Cirrus International John M. Bingham.


Cirrus Polska będzie oferować szeroką gamę samolotów Cirrus Design: SRV, SR20, SR22, SR22GTS Turbo, a także w przyszłości jeden z najbardziej oczekiwanych projektów lotniczych – The Jet. W ramach przedstawicielstwa utworzony został zespół sprzedaży, który zajmie się również przeszkoleniem pilotów na dany typ samolotu Cirrus. Wszystkie osoby zainteresowane nabyciem samolotów będą mogły odbyć loty demonstracyjne Cirrusem SR22 GTS Turbo lub SR20, które znajdują się w posiadaniu firmy jako samoloty demonstracyjne.

Do momentu, w którym w ramach Cirrus Polska zostanie uruchomiony serwis techniczny, za obsługę wszystkich samolotów Cirrus w Polsce będzie odpowiedzialny Cirrus Deutschland. Uruchomienie serwisu w Polsce planowane jest jeszcze w 2008 roku.

“Dzięki doskonałej jakości produktów Cirrus Design oraz właściwemu marketingowi marki skierowanemu do ostatecznego nabywcy, jak również do organizacji szkolących pilotów, lotnictwo ogólne stanie się zdecydowanie bardziej dostępne dla szerszego grona osób” - mówi Piotr Długiewicz, Dyrektor Zarządzający Cirrus Polska.


Według opublikowanego raportu Stowarzyszenia Producentów Lotnictwa Ogólnego, GAMA (General Aviation Manufacturers Association) za 2007 rok, Cirrus SR22

po raz kolejny (szósty z rzędu) został najlepiej sprzedającym się jednosilnikowym samolotem na świecie w swej kategorii. Jest to flagowy model Cirrus Design, którym na co dzień latają takie gwiazdy jak Angelina Jolie i Brad Pitt. Samoloty Cirrus (w szczególności CIrrus SR20) - jest od lat w USA najczęstszym wyborem do szkolenia pilotów w ramach szkół lotniczych.

Cirrus Design otwiera swoje nowe przedstawicielstwa w różnych częściach świata i kontynuuje tym samym dynamiczną ekspansję swego biznesu. Plany rozwoju obejmują otwarcie kolejnych międzynarodowych przedstawicielstw, analogicznych do Cirrus Polska na przestrzeni kolejnych miesięcy 2008.CIRRUS DESIGN
CIRRUS jest uznanym światowym liderem w produkcji samolotów lotnictwa ogólnego, które dostarczają wyjątkową jakość, osiągi oraz bezpieczeństwo. Najbardziej popularne samoloty, Cirrus SR22 oraz SR20, wykonane z kompozytu, w swoim standardowym wyposażeniu posiadają innowacyjne i zaawansowane technologie projektowe, włączając w to opatentowany przez Cirrus Design system CAPS (Cirrus Airframe Parachute System) - spadochron dla całego samolotu. Cirrus sprzedaje swe produkty bezpośrednio w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej poprzez swój dział sprzedaży, zaś przedstawicielstwa handlowe posiada w krajach Ameryki Południowej, krajach Europy, Chinach, Austarlii, Daleko-Wschodniej Azji, Afryce Południowej, Meksyku oraz Karaibach.
Więcej informacji o Cirrus Design i jego produktach uzyskasz na: www.cirrusdesign.com, zaś wkrótce także na stronie: www.cirruspolska.pl

Dodatkowych informacji udziela:

Piotr Orlik
Q&A Consulting
ul. Wielka 20
61-775 Poznań
tel. 061 852 58 49/ 852 22 83
tel. kom. 0602 685 241
e-mail:po@qaconsulting.pl
www.qaconsulting.pl