Logowanie

Partnerzy

 

Kontakt

Witam, poszukuję zatrudnienia w branży lotniczej. Moje atuty:

- Uprawnienia pedagogiczne dla instruktorów praktycznej nauki zawodów lotniczych: mechanika, naziemnego i latającego personelu.

- Ukończenie specjalistycznych instruktaży z zakresu Dangerous Goods Regulations Category 6, Prawo Lotnicze, Świadomość Ochrony Lotnictwa Cywilnego, Czynnik Ludzki w Lotnictwie.

- Dobra znajomość PART-147 – Certyfikacja i Bieżący Nadzór Organizacji oraz Licencjonowanie Obsługi Technicznej Samolotów i Śmigłowców.

 - Od pięciu lat prowadzę współpracę z Technikum nr 4 w Bytomiu w zakresie prowadzenia zajęć z podstaw pilotażu podstawowego oraz nawigacji powietrznej. Aktualnie jestem w trakcie szkolenia lotniczego do licencji pilota. Posiadam dużą wiedzę w kilku gałęziach technicznych sektoru lotniczego.

Poszukuję pracy w lotnictwie najlepiej w dziale szkoleniowym lub obsługi handlingowej na lotnisku oraz w firmach, które zjmują się transportem cargo w lotnictwie co pozwoli mi zdobyć kolejne doświadczenie. Aktualnie jestem studentem zaocznym Politechniki Śląskiej oraz mam w planach przystąpić do serii szkoleń organizowanych przez IATA.

Osobą zainteresowanym moją osobą chętnie wyślę swój życiorys.

Pozdrawiam
Michał Sikora

Miejscowość: Katowice/Cała Polska
E-mail: lotmich@yahoo.co.uk
nopic
FaLang translation system by Faboba