Logowanie

Partnerzy

 

Kontakt

Witam.
 
Jestem absolwentem Politechniki Rzeszowskiej. Ukończyłem studia na kierunku Lotnictwo i Kosmonautyka, specjalność Silniki Lotnicze.
 
Tytuł Magistra Inżyniera uzyskałem w lipcu br. Pracę magisterską napisałem na temat: „Projekt koncepcyjny turbiny wytwornicowej jednoprzepływowego silnika odrzutowego o ciągu startowym 1315 [daN]”. Pracę inżynierską, która również była projektowa napisałem na temat: „Projekt koncepcyjny sprężarki osiowej o danym sprężu  jednoprzepływowego silnika odrzutowego o ciągu startowym K=888 [daN]”.
 
Poza uzyskanym wykształceniem odbyłem półroczny staż w firmie WSK „PZL-Rzeszów” w Dziale Głównego Konstruktora Silników Odrzutowych. Cały dział zajmował się polskimi silnikami tj. PZL-10W, SO-3. Moim głównym zadaniem było obliczenie i zaprojektowanie zespołu wirnikowego do silnika SO-3. Oprócz tego miałem okazje obserwować prace innych osób w dziale przy remontach silników, a także montażu nowych silników lotniczych. Moim dodatkowym atutem jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, poza tym przeszedłem kurs języka angielskiego technicznego.
 
Chciałbym pracować jako mechanik lub konstruktor, szczególnie w branży lotniczej bo to okazja do pracy z najlepszymi specjalistami. Przez 5 lat studiów nabyłem wiedzę teoretyczną, teraz chcę się szkolić z wiedzy praktycznej. Byłoby to dla mnie wielkim osobistym wyzwaniem. Pragnę rozwijać się zawodowo i poszerzać swoją wiedzę.

CV: Pobierz plik
Miejscowość: Rzeszów
E-mail: czerwo206@gmail.com
nopic
FaLang translation system by Faboba