Logowanie

Partnerzy

 

Kontakt

Jesteśmy pasjonatami lotnictwa na pełnym etacie. Projektujemy, produkujemy, montujemy i serwisujemy samoloty od 90 lat. Spod naszych rąk wychodzi m.in. samolot szkolno-treningowy dla pilotów polskich sił powietrznych PZL Orlik TC II Advanced, elementy samolotu pasażerskiego Airbus 330 oraz wojskowego CASA C295. Szukamy współpracowników, z którymi będziemy mogli dzielić naszą pasję i dumę z pracy w tak wyjątkowej branży.
 
Dołącz do zakładów lotniczych Airbus Poland jako:


Pracownik kontroli penetracyjnej

 
 
Jakość jest wpisana w DNA naszego produktu. Każdy detal, z którego montowany jest później element kadłuba samolotu wymaga dokładnego sprawdzenia pod kątem mikroszczelin, czyli przeprowadzenia kontroli penetracyjnej.

Twoje codzienne zadania to:
 
  • Obsługa procesu kontrolnego zgodnie z obowiązującymi normami i standardami;
  • nakładanie ręczne środka antykorozyjnego (alodyny);
  • wypełnianie procesowej dokumentacji technicznej;
  • wykonywanie drobnych prac ślusarskich.
Na tym stanowisku nie ma wysokich wymagań formalnych (wystarczy wykształcenie zawodowe, gotowość do pracy zmianowej 6:00-14:00 / 14:00-22:00 oraz dobry wzrok). Najważniejsza jest solidność i rzetelność w podejściu do wykonywanych obowiązków, umiejętność pracy z dokumentacją i odporność na monotonię pracy.
 

Co dajemy w zamian?
Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę. Wynagrodzenie podstawowe, premia regulaminowa, dodatek za pracę na II zmianie (+10%), dodatek stażowy. Dodatkowo nasi pracownicy korzystają z dofinansowań z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, kasy zapomogowo-pożyczkowej, miejsca parkingowego na terenie firmy, prywatnej opieki medycznej, karty Multisport i ubezpieczenia grupowego na życie. I oczywiście bezcenną dumę i splendor.

Jak będzie wyglądać rekrutacja? Zaprosimy Cię na rozmowę z przyszłym przełożonym. Poznamy się bliżej, odpowiemy także na wszystkie pytania i poinformujemy Cię  o naszej decyzji. Czekamy więc na Twoje CV.

Więcej informacji o nas znajdziesz pod linkiem

Nazwa firmy: AIRBUS
Pracownik kontroli penetracyjnej
FaLang translation system by Faboba