airfair1W maju 2010 roku na terenie WZL nr 2 S.A. w Bydgoszczy odbędzie się już IV Międzynarodowa Wystawa „Wszystko dla Lotnictwa” – AIR FAIR 2010. Trzy poprzednie wystawy udowodniły, że taka impreza cieszy się popularnością wśród krajowych jak i zagranicznych firm z branży lotniczej. W tym roku WZL-2 S.A. współpracowaćbędą z organizatorami II Międzynarodowej Wystawy Logistyki Służb Mundurowych SUPPLY 2010.

Przedsięwzięcie to ma na celu zaprezentowanie nowych technologii, wymiany doświadczeń. Pierwszy dzień przeznaczony dla profesjonalistów, spotkań branżowych, drugiego dnia organizatorzy umożliwiają miłośnikom i amatorom lotnictwa zapoznanie się z bliska różnymi typami samolotów i nie tylko. Odbędą się występy artystyczne oraz atrakcje, m.in. wystawa sprzętu I Brygady Logistycznej, organizatorzy planują też pokazy motolotni i paralotni. Tak jak w roku ubiegłym wystawie będzie towarzyszyła wystawa statyczna samolotów wojskowych i cywilnych- lekkich i ultralekkich.
Air_Fair_2010_po_korekcie
To początek przygotowań, z programem wystawy będzie można zapoznać się już wkrótce na stronie internetowej www.airfair.pl
AF