wings_male
W zaproponowanym przez nas konkursie, w którym główną nagrodą była gra Wigns of Prey: Skrzydła chwały wzięło udział kilkaset osób. Spośród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi rozlosowaliśmy 3 nagrody. Poniżej przedstawiamy listę laureatów. Dodajmy, iż zabawa została zorganizowana przez dystrybutora gier komputerowych, firmę cenega.pl oraz portal samoloty.pl. Główna nagroda to nie lada gratka zarówno dla fanów zręcznościowej strzelaniny, jak i zwolenników profesjonalnych symulatorów lotu.
Lista laureatów:

I miejsce - nagroda - Gra Wigns of Prey: Skrzydła chwały - Hanna Piecychna z Dybowa Kolonii
II miejsce - nagroda książkowa - "Niebo w ogniu" Bohdana Arcta - Mirosław Biedrzycki z Żarowa
III miejsce - nagroda książkowa - "Żądło Genowefy" i "L jak Lucy" Janusza Meissnera  - Przemysław Matuszewski z Warszawy
Kilka słów o grze:
Gra daje duże możliwości skalowania poziomu trudności od trybu arcade, aż po profesjonalny symulator dla prawdziwych asów przestworzy.
Gra wyszła w dwóch wersjach językowych polskiej i angielskiej. Akcja Wings of Prey: Skrzydła Chwały na PC jest umiejscowiona w niespokojnych czasach II wojny światowej. Gracze mogą brać udział w najsłynniejszych bitwach pilotując myśliwce, samoloty szturmowe i bombowce. W grze znajdziemy aż sześć różnych teatrów wojennych, zawierających Bitwę o Wielką Brytanię, o Stalingrad, Ardeny, Berlin, Sycylię i Korsuń, czyli główne bitwy powietrzne w Europie w czasach II wojny światowej. Wings of Prey: Skrzydła Chwały wyróżniają się nowym, niezwykle efektownym silnikiem zniszczeń, oraz nowym wizualnym środowiskiem gry. Realistyczna grafika - wygląd terenow, pozwala graczom na podziwianie zapierających dech w piersiach walk na ziemi. W Wings of Prey: Skrzydła Chwały będziemy mogli zobaczyć jednocześnie dziesiątki samolotów biorących udział w bitwach powietrznych.

Co charakteryzuje grę? Autentyczna atmosfera II wojny światowej: przełomowa technologia z bardzo szczegółową grafiką ukazująca walki powietrzne; możliwość wzięcia udziału w ponad 50 znanych, historycznych misjach na terenach całej niemal Europy. Możemy pilotować też idealnie odtworzone samoloty (myśliwce, samoloty szturmowe i bombowce).

Mamy umożliwione opanowanie pilotażu Spitfire’a, Mustanga, Messerschmitta i wielu innych. Grę można także zakupić na stronie www.cenega.pl

WOP_3D_PLFLAG

JW / cenega.pl