140mpd.jpg

 

 

Godziny dzielą nas od momentu, kiedy zostanie wyłoniona finałowa piętnastka sportowców lotniczych walczących o statuetkę Cumulusa. Ten etap Międzynarodowego Plebiscytu Lotniczego Cumulusy kończy się 16 stycznia. Chwilę później rusza już finałowe głosowanie, w którym fani wyłonią zdobywców 10. Statuetek.

W przypadku pozostałych kategorii głosowane trwa cały czas, aż do końca plebiscytu. Wyniki tego głosowania zostaną ogłoszone, tak jak w przypadku Cumulusa Sportowego, podczas uroczystej Gali Finałowej w Gdyni 2.02. 2019 roku.

Ale zanim to nastąpi, organizatorzy Plebiscytu, razem z partnerami, postanowili zaprosić wszystkich ludzi lotnictwa na Cumulusy Open Day.

 

Tegoroczna edycja jest wyjątkowa. Przede wszystkim, to już nie tylko zabawa, ale praktyczna rozmowa o tym, co zrobić by sport lotniczy i całe GA rozwijały się w Polsce dynamicznie. W siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego swoją wiedzą na temat marketingu sportowego, sprzętu nawigacyjnego czy paliw lotniczych. Wśród prelegentów m.in. Katarzyna Kochaniak z Arskom Group, Piotr Samson – prezes ULC, Marcin Karda z TVP Sport, Jerzy Makula – prezes Aeroklubu Polskiego, Sebastian Golus – prezes Aeropact. Partner Plebiscytu – linia lotnicza Enter Air przygotowała akcję rekrutacyjną, którą przeprowadzi w PKOl podczas tego spotkania, które odbędzie się 25.01. Start o godzinie 11.00.

 

Stały element Cumulusy Open Day to wręczenie Nominacji dla finałowej piętnastki w kategorii Cumulus Sportowy. Poza tym także akcenty związane ze stuleciem Aeroklubu Polskiego.

Wstęp na COD 2018 jest wolny, a kto zarejestruje się używając poniższego linka, dostanie zaproszenie na pokazy Gdynia Aerobaltic 2019, będzie mógł też zdobyć jedną z atrakcyjnych nagród, które będą do zdobycia w loterii wizytówkowej.

 

https://www.cumulusy.pl

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd2JSxvoZbWGH-PPGeuPauMSLBkGkQA8ohHWSwpCMxbiB4JnA/viewform

 

Źródło: AEROPACT/ CUMULUSY