singaporeairshow06Jedno z największych lotniczych wydarzeń rozpoczyna się już jutro. Singapore Asia 2016 to światowej sławy targi organizowane w branży technologii i przemysłu lotniczego oraz obronności lotniczej.

 

 

 

Singapore Airshow 2016 Logo

 

 

 

Odbywające się co dwa lata wydarzenie przyciąga wystawców z najlepszymi i najnowocześniejszymi technologiami, którzy dzięki swoim produktom i usługom znajdują się w gronie najlepszych lotniczych przedsiębiorstw z całego świata.

 

singaporeairshow03

 

Tegoroczna impreza będzie różnić się od poprzednich. Przestrzeń, na której odbywają się targi została podzielona na trzy specjalne strefy: Nowych i pojawiających się technologii, Strefy biznesowej oraz Strefy symulacyjnej.

 

singaporeairshow01

 

 

singaporeairshow02

 

 

 

 

Singapore Airshow przyciąga co roku najznamienitszych przedstawicieli rządowych oraz komercyjnych. W jej trakcie prezentowane są różnego rodzaju wykłady tematyczne. W tym roku będą one poświęcone m. in. Pojawieniu się technologii kosmicznej A*STAR oraz inżynierii lotniczej.

 

singaporeairshow05

 

Pierwsze kilka dni targów są zarezerwowane wyłącznie dla wystawców. Natomiast od 20 do 21 lutego Singapore Asia będą otwarte dla publiczności, dla której przygotowano ogrom atrakcji. Goście będą mogli podziwiać zarówno wystawy statyczne, jak i zapierające dech w piersiach show prezentowane na niebie. Możliwe będzie również robienie zdjęć i branie autografów od najlepszych, światowej sławy pilotów.

 

singaporeairshow04

 

 

foto:

singaporeairshow.com