Air Sports PromotionChyba nikt nie ma problemu by wymienić kilku polskich mistrzów sportowych. Kamil Stoch, Justyna Kowalczyk, Rafał Sonik, Agnieszka Radwańska, Anita Włodarczyk.... Niewielu jednak wie, jakie nazwiska pojawiają się jeżeli chodzi o wydarzenia związane z lotnictwem.

 

 

 

 

 

Dlatego Air Sports Promotion pragnąc docenić Ich talent, pasję, ambicję, sportowe zacięcie, konsekwentny trening i najwyższej klasy umiejętności lotnicze zorganizował plebiscyt  CUMULUSY 2015.

 

Jest to również forma podziękowania za zaangażowanie i nieustępliwą walkę podczas zawodów, a także za emocje, które dostarczają zdobywając trofea.

Z przyjemnością informujemy, że portal Samoloty.pl objął patronat nad tym wydarzeniem. Na bieżąco będziemy Was informować o wydarzeniach związanych z plebiscytem CUMULUSY 2015

W imieniu PKL zapraszamy wszystkich zawodników, kibiców, fanów i sympatyków lotnictwa do jak najliczniejszego i aktywnego udziału w plebiscycie.


O zwycięstwie zdecydują osiągnięcia sportowe danego zawodnika lub załogi z roku 2015 oraz głosy zdobyte w głosowaniu internetowym i smsowym.

Wszelkie szczegóły związane z zasadami i przebiegiem plebiscytu CUMULUSY 2015 dostępne są na oficjalnej stronie internetowej www.cumulusy.pl

 

projekt baner ok jpg