air dispatch CLCPonad 40 lat doświadczenia lotniczego sprawiło, że Air Dispatch CLC, wchodzący w skład grupy Chapman Freeborn, oferuje najlepsze na rynku rozwiązania dotyczące dostarczania usług centralnego wyważania samolotów. Teraz pojawiła się szansa by dołączyć do zespołu lidera.

 

 

 

 

Grupy Chapman Freeborn powstała w 1973 roku w Wielkiej Brytanii. Chapman Freeborn jest mocno zaangażowana w branżę lotniczą, a jej wieloletnie doświadczenie opiera się nie tylko o operacje lotnicze oraz usługi pomocnicze linii lotniczych, ale również o usługi czarterowania samolotów, czy ich leasing.

Air Dispatch CLC, która jest częścią Grupy, zajmuje się dostarczaniem usług centralnego wyważania samolotów. W 2007 roku zostało otworzone pierwsze biuro w

 

 

load controller

 

 

Pradze (pierwszym klientem został Finnair), a siedziba w Warszawie rozpoczęła pracę 1 Stycznia 2012 roku (pierwszym klientem był Air Berlin).

W chwili obecnej firma poszukuje pracownika na stanowisko Load Controllera, który odpowiadać będzie m. in. za przygotowywanie dokumentacji Weight and Balance dla linii lotniczych obsługiwanych prze Air Dispatch CLC.

 

Oferuje m. in.

  • ciekawą pracę w międzynarodowym otoczeniu,

  • bogaty program szkoleniowy,

  • bardzo przyjazną atmosferę pracy,

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • ciekawy program benefitów.

Szczegóły oferty znajdziecie na Lotniczej Giełdzie Pracy 

lub na stronie spółki: air-dispatch.com

 

  

Air Dispatch CLC, jako pierwszy niezależny dostawca usług centralnego wyważania na świecie, otrzymał certyfikat ISAGO (IATA Safety Audit for Ground Operations). Codziennie w biurze w Warszawie wykonywanych jest ok 1000 operacji na 6 kontynentach. Spółka stawia największy nacisk na bezpieczeństwo i profesjonalizm operacji. W chwili obecnej jej klientami jest 7 różnych firm takich jak: Finnair, Air Berlin, Qatar Airways, czy Scandinavian Airlines. W planach są już następne, nowe projekty.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!