ucieczka przed bombamiOstatnio publikowaliśmy recenzję książki pt.: "Ucieczka przed bombami" Leszka Adamczewskiego. Dzisiaj, wszystkich miłośników lotnictwa zapraszamy do konkursu, w którym wygraną jest właśnie ta pozycja.

 

 

 

 

 

 

 

 

Październik kończymy zabawą, która potrwa do 8 listopada. Wówczas z nadesłanych odpowiedzi wylosujemy laureata, do którego przesłany zostanie egzemplarz "Ucieczki przed bombami". Ogłoszenie wyników w poniedziałek 9 listopada.


Ponieważ nalot samolotów musi być przeprowadzony precyzyjnie, od razu nasuwa się na myśl umiejętność latania w szyku. Dlatego aby odpowiedzieć na pytanie, zajrzyjcie do naszego artykuły, który publikowaliśmy na łamach portalu jakiś czas temu: "Krótko o tym jak się lata w szyku...".


Nasze pytanie to:

Jak inaczej można nazwać pilota prowadzącego szyk oraz za co jest on odpowiedzialny podczas lotu?

 

Odpowiedzi wraz z tytułem "Ucieczka przed bombami" przysyłajcie do nas na adres: redakcja@samoloty.pl


REGULAMIN KONKURSU EFA 2015
1. Organizatorami konkursu jest: portal internetowy SAMOLOTY.PL (www.samoloty.pl)
2. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat.
3. W konkursie nie mogą brać udziału osoby organizujące konkurs wraz z najbliższymi rodzinami.
4. Odpowiedzi należy przesyłać drogą mailową na adres: redakcja@samoloty.pl w tytule wpisując "Ucieczka przed bombami".
5. W mailu prosimy o umieszczenie zdania: "Akceptuję regulamin Konkursu zamieszczony na stronie www.samoloty.pl
6.  Niezamieszczenie informacji o akceptacji regulaminu jest równoznaczne z jego akceptacją. Udział w konkursie jest nieodpłatny.
7. Rozpoczęcie konkursu to dzień 30.10.2015 (piątek),  natomiast koniec konkursu nastąpi 8.11.2015 r. (niedziela) o godz. 00:00.
8. Rozstrzygnięcie konkursu zostanie ogłoszone na łamach portalu SAMOLOTY.PL w poniedziałek 9 listopada 2015 r. Do godziny 15:00
9. Wśród prawidłowych odpowiedzi wylosowany zostanie 1 zwycięzca
10. Ze zwycięzcą konkursu skontaktujemy się mailowo w celu ustalenia adresu wysyłki nagrody. Brak informacji zwrotnej w przeciągu 5 dniu będzie traktowane jako rezygnacja z wygranej.
11. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do przerwania konkursu bez podania przyczyn z powodów niezależnych od organizatorów.
Zapewniamy, iż dane uzyskane w wyniku konkursu będą wykorzystane tylko i wyłącznie w zakresie tegoż konkursu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

 

Recenzję książki znajdziecie tutaj: recenzja

Artykuł pt.: "Krótko o tym, jak się lata w szyku.." znajduje się tutaj: artykuł