logotyp aerofestival-140x100Portal Samoloty.pl organizuje konkurs, w którym do wygrania jest 6 biletów na międzynarodowe pokazy lotnicze Aerofestival 2015, po 3 na każdy z dwóch dni. Pokazy odbędą się w dniach 13-14.06.2015 r. Bilety sponsoruje organizator imprezy.

 

 

 

Aby wziąć udział w konkursie należy poprawnie odpowiedzieć na następujące pytania:

 

1. Wymień trzy grupy akrobacyjne, które wystąpią na Aerofestivalu w Poznaniu.

2. Jak nazywa się port lotniczy, na terenie którego odbędzie się Aerofestival?

3. Jakim modelem samolotu zazwyczaj lata pilot Łukasz Czepiela, który wystąpi podczas pokazów Aerofestival?

 

Odpowiedzi szukajcie na naszym portalu oraz oficjalnej stronie pokazów www.aerofestival.pl. Wśród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi wylosujemy sześciu zwycięzców.

 

aerofestival-banner

 

Regulamin Konkursu:

1. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat.
2. W konkursie nie mogą brać udziału osoby organizujące konkurs wraz z najbliższymi rodzinami.
3. Odpowiedzi należy przesyłać drogą mailową na adres: redakcja@samoloty.pl w tytule wpisując "Konkurs lotniczy - Aerofestival 2015".
4. W mailu prosimy o umieszczenie zdania: "Akceptuję regulamin Konkursu zamieszczony na stronie www.samoloty.pl" oraz informację o preferowanej dacie uczestnictwa w pokazach Aerofestival (13 lub 14 czerwca 2015 roku.)
5. Niezamieszczenie informacji o akceptacji regulaminu jest równoznaczne z jego akceptacją. Brak informacji o preferowanej dacie uczestnictwa, w razie wygranej, spowoduje przesłanie losowo wybranej wejściówki.
6. Rozpoczęcie konkursu to dzień 04.05.2015.
7. Koniec konkursu nastąpi 08.05.2015 r. (piątek) o godz. 12:00
8. Rozstrzygnięcie konkursu zostanie ogłoszone na łamach portalu SAMOLOTY.PL w piątek 08.05.2015 r.
9. Z zwycięzcami konkursu skontaktujemy się mailowo w celu ustalenia adresu wysyłki nagrody. Brak informacji zwrotnej w przeciągu 5 dniu będzie traktowane jako rezygnacja z wygranej.
10. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do przerwania konkursu bez podania przyczyn z powodów niezależnych od organizatorów.

Zapewniamy, iż dane uzyskane w wyniku konkursu będą wykorzystane tylko i wyłącznie w zakresie tegoż konkursu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

 

Życzymy powodzenia!