W dniu 13 lutego 2014 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się po raz siódmy Międzynarodowa Konferencja i Wystawa LOTNISKO 2014 będąca miejscem spotkań środowisk zaangażowanych w rozwój Infrastruktury lotniczej i transportu lotniczego.

 

 

 

 

 

 

PATRONAT HONOROWY:                                                                                                                                       PARTNER TECHNOLOGICZNY:

                                                                                    

Wicepremier, Minister Infrastruktury i Rozwoju                                                                                                  JAS TECHNOLOGIE Sp. z o.o.

Wicepremier, Minister Gospodarki

Polska Agencja Rozwoju

Prezydent Miasta Gdyni                                                                                                                                          WSPÓŁPRACA I PARTNERZY:

Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy

Prezydent Miasta Wrocławia                                                                                                                   PRZEDSIĘBIORSTWO PAŃSTWOWE „PORTY LOTNICZE”

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych                                                                               ZWIĄZEK REGIONALNYCH PORTÓW LOTNICZYCH

Marszałek Województwa Lubelskiego w Lublinie                                                                           

Marszałek Województwa Łódzkiego

Marszałek Województwa Małopolskiego

Marszałek Województwa Mazowieckiego                                                                                                                   PATRONI MEDIALNI:

Marszałek Województwa Podkarpackiego                                                                                                              SKRZYDLATA POLSKA

Marszałek Województwa Pomorskiego                                                                                                                          SAMOLOTY.PL

Marszałek Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu                                                                                                RAPORT-wto

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

uprzejmie informujemy, że w dniu 13 lutego 2014 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się po raz siódmy Międzynarodowa Konferencja i Wystawa LOTNISKO 2014, przygotowana przez Zarząd Targów Warszawskich S.A. oraz Agencję lotniczą ALTAIR Sp. z o.o.

 

Jest to miejsce spotkań środowisk zaangażowanych w rozwój Infrastruktury lotniczej i transportu lotniczego.

 

 

Obecność zaproszonych gości: przedstawicieli rządu, administracji samorządowej, prezydentów miast, marszałków, burmistrzów, przedstawicieli policji i straży granicznej, zarządów lotnisk i linii lotniczych, organizacji zarządzających portami lotniczymi, konsorcjów i firm z branży budowlanej, informatycznej, firm konsultingowych, firm dostarczających nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych dla bezpieczeństwa portów lotniczych, stwarza niepowtarzalną możliwość dla inwestorów z Polski i zagranicy bezpośredniego zapoznania się z planami budowy, modernizacji, wyposażania i wykorzystania lotnisk oraz infrastruktury lotniskowej i okołolotniskowej w Polsce, a także technologiami i urządzeniami służącymi bezpieczeństwu pasażerów i obsługi ruchu pasażerskiego.

 

Konferencji towarzyszyć będzie wystawa ilustrująca produkty i usługi z zakresu infrastruktury lotniskowej i okołolotniskowej. Wystawcy prezentujący swoje produkty i usługi na stoiskach zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie sali konferencyjnej, gotowi będą udzielić wszelkich informacji dotyczącej potencjalnej z nimi współpracy.

 

 

Tematyka konferencji LOTNISKO 2014 obejmować będzie następujące zagadnienia:

  • Aktywna czy pasywna koncepcja rozwoju transportu lotniczego jako najbardziej dynamicznego sektora gospodarki
  • Plany utworzenia Polskiego Holdingu Lotniczego a rozwój regionalnych portów lotniczych w Polsce w kontekście koncepcji rozwoju transportu lotniczego rozważanych w trakcie sesji otwierającej.
  • Postęp technologiczny w dziedzinie infrastruktury portów lotniczych i jego wpływ na bezpieczeństwo lotów oraz komfort oraz bezpieczeństwo pasażerów i mienia

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w VII Międzynarodowej Konferencji i Wystawie LOTNISKO 2014. Zapraszamy do uczestnictwa w konferencji oraz do zaprezentowania swoich produktów i usług na wystawie.

 

Szczegółowe warunki udziału w VII Międzynarodowej Konferencji i Wystawie LOTNISKO 2014 oraz formularz zamówienia pod nr. tel:

 

Marek Witecki tel. 22 849 60 06 wew. 109; 609-541-112, e-mail: lotnisko@ztw.pl

Izabela Doroba tel. 22 849 60 06 wew. 116; 604-960-183, e-mail: ztw@ztw.pl

 

 

www.lotnisko.ztw.pl