„General Aviation – Bezpieczne Latanie” tematem przewodnim Konferencji Naukowo -Technicznej organizowanej przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

 

 

 

 

 

 

Pod koniec sierpnia Poznań stanie się centrum polskiego lotnictwa. „General Aviation – Bezpieczne Latanie” to Międzynarodowa Konferencja Naukowo – Techniczna, która odbędzie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich się w dniach 23-24 sierpnia 2012.

 

To pierwsza tego typu konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej. Swoje prelekcje wygłoszą eksperci, w tym m.in.: prezesi Polskiego Związku Motoszybowcowego, profesorowie Wojskowej Akademii Technicznej, dyrektorzy Urzędu Lotnictwa Cywilnego oraz Instytutu Technicznego Wojsk Lotniczych. Swoje wykłady przedstawią także goście ze Słowacji, prof. ing. Miroslaw Grega i ing. Pavol Kurdel.

 

Właśnie dlatego jesteśmy przekonani, że to spotkanie ludzi związanych z lotnictwem jest bardzo dobrą okazją do poznania i wymiany informacji z zakresu bezpieczeństwa latania, obowiązujących przepisach lotniczych oraz kierunkach ich zmian, a także wpływie nauki i innowacyjnej gospodarki na rozwój lotnictwa w sektorze general aviation.

 

To jednak tylko niektóre zagadnienia, które zostaną poruszone podczas dwudniowych prelekcji. Zaproszeni eksperci ze środowiska lotniczego, odpowiedzą również na inne ważne pytania opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu, co daje gwarancję interesującej i bogatej merytorycznie konferencji – i co równie ważne dyskusji - branżowej. Wysoką rangę „General Aviation – Bezpieczne Latanie” podkreśla prestiżowe grono urzędów i stowarzyszeń, które objęły nad konferencją patronat: Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Urząd Lotnictwa Cywilnego oraz Aeroklub Polski.

 

Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić formularz dostępny poniżej lub na stronie www.poznanairfair.pl, na której również znajduje się szczegółowy program wydarzenia.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

PROGRAM KONFERENCJI

 

Kontakt: Karolina Barszcz, tel. 61 869 2172, e-mail: karolina.barszcz@mtp.pl

 

 

www.poznanairfair.pl