W dniach 22-24 czerwca na lotnisku w Bitburgu (Niemcy) odbędą się V Targi Aviation Expo 2012.

Sukces poprzedniej edycji, jak również świetna lokalizacja ( blisko granicy z Belgią, Holandią, Francją i Luksemburgiem) zadecydowały o ponownym wyborze Bitburga na miejsce imprezy.

 

 

 

Tegoroczne AviationExpo, jak zapowiadają organizatorzy, jest największym i najbardziej ekscytującym wydarzeniem, ma przyciągnąć tłumy dotychczasowych i przyszłych klientów.

„Bez względu na to czy jesteś doświadczonym pilotem lekkiego samolotu sportowego czy biznesowego, lub też po prostu pałasz zamiłowaniem do lotnictwa, AviationExpo Europe to wystawa, w której trzeba wziąć udział w 2012 roku!” – zaznaczają organizatorzy.

 

 

Przez wszystkie trzy dni na lotnisku Bitburg w Niemczech odbywać się będą prezentacje najlepszych w branży GA samolotów dyspozycyjnych, turbośmigłowych, tłokowych, lekkich sportowych, ultralekkich, śmigłowców oraz związanych z nimi produktów i usług. Swój udział w targach potwierdziło jak do tej pory 102 wystawców m.in.: Aquila Aviation, Cirrus Aircraft, Hawker Beechcraft, Piaggio Avanti, Tecnam.  Na targach nie zabraknie polskiego akcentu. Samoloty.pl po raz trzeci będą wśród wystawców.

 

 

Oferta Aero Expo Bitburg 2012

 

 

Wystawy statyczne


Na wystawie statycznej znajdzie się pełna gama samolotów GA od ultralekkich po business jets. Wielu wystawców oferuje także loty demonstracyjne, które pozwolą porównać maszyny przed ich ewentualnym zakupem.

 

Pokazy lotnicze


Na koniec wystawy każdego wieczoru można będzie zobaczyć ciekawe aranżacje wykonawców z całej Europy prezentujących swoje umiejętności.

 

 

Symulatory lotu


Bez względu na to czy jesteś lotniczym nowicjuszem, czy też wytrawnym pilotem, możesz sprawdzić swoje lotnicze umiejętności na najnowszych wystawianych na targach symulatorach lotu.

 

Seminaria lotnicze


Zaplanowano wiele różnych darmowych seminariów w serii wykładów AviationExpo, dotyczących zagadnień lotnictwa ogólnego, lekkiego sportowego i sportowego. Doświadczeni mówcy przez 3 dni przedstawią szereg interesujących i istotnych zagadnień obejmujących wszystko od praktycznych porad po wgląd w najnowsze osiągnięcia przemysłu.

 

Przestrzeń dla pilotów – VIP-ów


Swoją specjalną strefę VIP będą mieli podczas targów piloci w postaci Międzynarodowego Centrum Pilotów Odwiedzających. Została ona stworzona wyłącznie dla pilotów. W jej obrębie piloci mają możliwość relaksu i odpoczynku podczas imprezy oraz spotkania z innymi kolegami po fachu.

 

Aircraft sales park


Po raz drugi w Bitburgu będzie można odwiedzić park sprzedaży maszyn używanych. Będzie to oddzielna sekcja poświęcona wszystkim typom używanych statków powietrznych. Celem jest zapewnienie niedrogiej platformy dla kupujących i sprzedających, przy szerokim wyborze statków powietrznych w jednym miejscu. Znajdą się tam samoloty ultralekkie, lekkie sportowe, tłokowe, turbośmigłowe, odrzutowe oraz śmigłowce.

 

 

 

tekst. samoloty.pl

foto. samoloty.pl , aero expo