royal-star 5Ośrodek Szkolenia lotniczego Royal-Star Aero działa na rynku od 2003 r. i jest jedną z najstarszych szkół lotniczych w Polsce. Aby zapewnić profesjonalizm świadczonych szkoleń, zatrudnia doświadczoną kadrę instruktorów samolotowych, dla których lotnictwo jest życiową pasją. "Nasza Szkoła Lotnicza pomogła wielu osobom w zrealizowaniu marzeń, a tym samym wyszkoliła już ok. 2 tys pilotów latających we wszystkich liniach lotniczych bazujących w Polsce jak i zagranicą, oraz wielu prywatnych pilotów, którzy latają dla przyjemności" - mówi jeden z przedstawicieli Royal-Star Aero.

 

 

Ośrodek oferuje szkolenia do licencji: PPL (A), CPL (A), ATPL (A) oraz prowadzi szkolenia do uprawnień lotniczych: FI(A), MEP(L), CRI(SP)M, IRI(A), IR(A), MCC, VFR- noc, IR/ME. Zajęcia odbywają się przez cały rok.

 

royal-star 3

 

royal-star 1

 

Kadra Royal-Star to nie tylko świetnie wyspecjalizowani instruktorzy ale również przyjazny personel, który służy pomocą podczas pobytu w ośrodku. Równie ważne jak przekazanie odpowiedniej wiedzy lotniczej jest także zapewnienie kompleksowej obsługi gości ośrodka. W związku z tym, już od momentu podjęcia decyzji o szkoleniu w Royal-Star Aero, pracownicy ośrodka służą kompleksową pomocą w zorganizowaniu pobytu w nim polegającą na doborze zakwaterowania, noclegów organizacji dojazdów i wielu innych.

 

royal-star 4

 

royal-star 2

Royal Star Aero dokłada wszelkich starań aby organizowane w ośrodku szkolenia kojarzone były z wysokim profesjonalizmem, niezawodnością, przyjazną atmosferą oraz zapałem do działania, charakterystycznym dla młodej i charyzmatycznej załogi.

 

"Nasza praca jest pasją, a prowadzenie szkoleń lotniczych, które spełniają marzenia innych, jest dla nas prawdziwą przyjemnością."

 

Serdecznie zapraszamy do częstych odwiedzin strony internetowej i śledzenia aktualności, w których pojawiają się atrakcyjne promocje dotyczące szkoleń lotniczych na www.royalstaraero.pl.

 

Zapraszamy również do koszystania z czerwcowej promocji na szkolenie do Licencji Pilota Turystycznego PPL(A) w systemie Distance Learning już od 18 000,00 zł.