TheGameRedBull1

 

„Red Bull Air Race – The Game” wyprodukowana przez Red Bull Media House jest już bezpłatnie dostępna w App Store i Google Play. To wyjątkowa gra wyścigowa rodem z salonów gier, która przenosi najszybszą serię w świecie sportów motorowych – Mistrzostwa Świata Red Bull Air Race 2014 – na smartfony i tablety.

Gracze stawiają czoła 23 wybitnym pilotom, którzy aby wygrać mistrzostwa, latają z prędkością 370 km/h, doświadczając przy tym przeciążeń o wartości nawet 10 g. Dzięki „Red Bull Air Race – The Game” miliony mobilnych graczy mają teraz szansę samodzielnie zasiąść za sterami samolotu manewrującego pomiędzy 25-metrowymi bramkami powietrznymi. Dotychczas tego typu wyzwanie podejmowali tylko najbardziej doświadczeni piloci świata.

Zupełnie jak w przypadku realnych wyścigów Red Bull Air Race, pierwszym etapem rywalizacji jest trening. Podczas „obozu dla pilotów” w Brazylii gracze przygotowują się do sezonu wyścigowego i zapoznają z maszynami. Następnie przechodzą do trybu kariery i podążając śladami Mistrzostw Świata Red Bull Air Race 2014, walczą o puchar zwycięzcy w ośmiu lokalizacjach na trzech kontynentach. Wszystkie tory w grze są dokładnym odzwierciedleniem tych rzeczywistych i zostają odblokowane stopniowo. Na wstępie do dyspozycji graczy jest sześć różnych samolotów, każdy z własnymi, specjalnymi parametrami lotu. W wirtualnym hangarze można je przemalować i wyposażyć w dodatkowy sprzęt, który udoskonali ich aerodynamikę i zwiększy prędkość. Dodatkowo dzięki funkcji „Matchup” gracze mogą się zmierzyć z 23 pilotami Mistrzostw Świata Red Bull Air Race 2014, którzy startowali w klasie mistrzowskiej lub w klasie Challenger.

Niezależnie od wybranego trybu „Red Bull Air Race – The Game”, zwycięstwo w tej zawrotnej dyscyplinie sportu motorowego zapewnić mogą tylko doskonały refleks oraz wrodzone zdolności. Podniebnej akcji towarzyszy muzyka zespołu Heaven’s Basement, w tym oficjalna piosenka Mistrzostw Świata Red Bull Air Race, oraz utwory autorstwa AWOLNATION, Blitz Kids, Five Knives, i Beartooth.

 

 

Więcej na temat gry znajdziecie tutaj.