Print

Description

Tracer jest rejestratorem lotu z certyfikatem FAI/IGC, który rejestruje wartości pozycji geograficznej, wysokości, czasu i innych parametrów wymaganych instrukcją IGC, a pozwalających na kontrolę zapisanych danych. Program zawiera procedury kontroli ważności gwarantujące niemożność dokonania jakichkolwiek manipulacji wpisem bez pozostawienia śladów.
DTR Tracer może rejestrować nie tylko dane nawigacyjne, ale również inne wg. potrzeb, takie jak np. przeciążenia, parametry pracy silnika itp. Z tego tytułu jest szczególnie interesujący dla klubów i przedsiębiorstw zarządzających flotyllami (szkoły lotnicze). Jego pamięć wewnętrzna o pojemności 2 Mb pozwala na zarejestrowanie ok. 50 godzin lotu z częstotliwością 1 pozycji co 3 sekundy. Tracer dysponuje oczywiście wyjściem danych do "lusterka", a także pozwala na zasilanie go poprzez ten sam kabel.
W połowie kwietnia 2008 DTR-Tracer uzyskał certyfikat IGC (Międzynarodowej Komisji Szybowcowej) w kategorii "ALL FLIGHTS" – wszystkie kategorie wyczynu i rekordów i jest już obecnie dostępny.
Najtańszy logger (rejestrator lotu) na rynku, do tego z certyfikatem IGC !

Wartości rejestrowane : pozycja geograficzna, wysokość, czas i inne parametry.
Rejestracja danych w locie : uruchamia się i zatrzymuje automatycznie, wg standardu FAI / IGC do użytku podczas zawodów.
Wielkość pamięci wewnętrznej : 2 Mb. Czas zarejestrowanego lotu to ok. 50 godzin, przy częstotliwości rejestracji 1 punktu co 3 sekundy.
Zużycie prądu : 32 mA / 12V.
Zarejestrowane dane mogą być łatwo ściągnięte, dla dalszego oglądu i analizy na komputerze, używajac dowolnego - przeznaczonego do tego - programu, zarówno płatnego, jak i handlowego. Personalizacja produktu i jego dostosowanie do specyficznych wymagań klientów jest jak najbardziej możliwe.
Inne funkcje:
- Wyjście danych do "lusterka" (PDA) pilota
- Wejście/wyjście USB (opcja)
- Moduł S.O.S. (opcja)

Cena: 500 EUR brutto (+ koszt wysyłki)

Dla szybowników jest to najtańszy obecnie dostępny rejestrator lotu z pełną certyfikacją "ALL FLIGHTS". Więcej informacji na temat modułów DSX na stronie http://www.d-s-x.com, oraz na stronie http:/www.yankee-romeo.com

Contact

Send an Email
nopic