Print

Description

SaFly (od "Safe Fly") jest urządzeniem do śledzenia pojazdów i statków powietrznych w czasie rzeczywistym, które pozwala nie tylko śledzić pozycję geograficzną i wysokość danego statku, ale umożliwia również wyświetlanie tych parametrów na lokalnym ekranie lub ekranach, oraz na wyświetlanie ich w Internecie. Oczywiście dokonuje on również zapisu danych.
Z tego tytułu jest szczególnie interesujący dla klubów i przedsiębiorstw zarządzających flotyllami (szkoły lotnicze). SaFly może być konfigurowany zdalnie, przy użyciu SMS-ów.

SaFly przekazuje także sygnał wzywania pomocy, który może być wysłany w trybie ręcznym przez pilota, jak i w trybie automatycznym, na podstawie przeciążenia zarejestrowanego przez akcelerometr. Tryb automatyczny wymaga zainstalowania opcjonalnego akcelerometru.
Użycie SaFly pozwala na korzystanie z ofert ubezpieczeniowych o zasięgu ogólnoświatowym:
- Monitoring & Alert,
- Poszukiwania & Pomoc (SAR), oraz
- Pomoc medyczna & Ewakuacja (Medivac).

Wersja satelitarna SaFly-SAT przechodzi automatycznie na tryb łączności satelitarnej, gdy tylko nie może - z jakiegokolwiek powodu - nawiązać łączności w systemie komórkowym GPRS.

Wartości rejestrowane : pozycja geograficzna, wysokość, czas i inne parametry.
Zarejestrowane dane mogą być łatwo ściągnięte, dla dalszego oglądu i analizy na komputerze, używajac dowolnego - przeznaczonego do tego - programu, zarówno płatnego, jak i handlowego. Personalizacja produktu i jego dostosowanie do specyficznych wymagań klientów jest jak najbardziej możliwe.
Inne funkcje:
- Wyjście danych do "lusterka" (PDA) pilota
- Wejście/wyjście USB
- Moduł S.O.S.

Ceny:
SaFly STD - 598 EUR brutto (+ koszt wysyłki)
SaFly SAT - 759 EUR brutto (+ koszt wysyłki)
Opcje:
akcelerometr - 47 EUR brutto
ekran LCD - 67 EUR brutto
dodatkowa antena zewnętrzna GPRS - 35 EUR brutto

Contact

Send an Email
nopic