Lotnicza formacja wciąż zmieniała ustawienie: szereg zmieniał się w kopertę, krzyż, piramidę, skrzydło oraz gwiazdę. Pokaz zakończono efektownym rozpuszczeniem samolotów w różnych kierunkach nazywanym „tulipan”, z lawiną flar i ogni puszczanych przez myśliwce.

W 1993 roku Strizhi wzięli udział w pokazach lotniczych LIMA’93 w Malezji oraz w Belgi i Tajlandii. Podczas pokazów w Tajlandii mechanicy zespołu ustanowili rekord w przygotowaniu samolotów do pokazu: cztery Migi rozłożone i dostarczone do Tajlandii na pokładzie An-124. Rosyjscy technicy przygotowali samoloty do użytku w ciągu trzech dni. W 1995 roku zespół odwiedził Szwecję po raz kolejny, a w 1997 roku Finlandię.
foto. Janusz Strachota
Od 1991 roku zespół wziął udział w 50 pokazach lotniczych, odwiedzając ponad 28 państw. Zespół tradycyjnie już występował na pokazach Tushino i Zukovsky. Piloci zespołu wielokrotnie brali udział w pokazach lotniczych podczas licznych świąt, rocznic w różnych miastach włączając 850lecie miasta Moskwa.
W 1993 roku Strizhi otrzymali tytuł Najlepszego Akrobacyjnego Zespołu Lotniczego Świata. W 1997 roku pilot Nikolay Dyatel zdobył pierwszą nagrodę w solowym pokazie lotniczym w podczas międzynarodowych pokazów w Finlandii.
foto. Janusz Strachota
Od 2008 roku zespół wciąż lata w składzie 8 samolotów.
Oficjalna strona zespołu: http://www.strizhi.info/
Sylwia Tylkowska opracowanie na podstawie: http://en.wikipedia.org/wiki/Strizhi