Loty biznesowe

Loty biznesowe


Czas jest drogocenną wartością świata biznesu. Scalanie rynków, wymogi szybkiego przemieszczania się, jak również przemierzanie dużych odległości są już standardem dla współczesnego biznesu.

Oferujemy organizację i kompletną obsługę Państwa podróży służbowych. Tutaj liczy się czas, komfort i bezpieczeństwo. Dzięki naszej praktyce oraz kilkunastoletniemu doświadczeniu naszych partnerów doskonale wiemy jak przewidzieć możliwe utrudnienia oraz zapobiec im, zapewniając płynny, wygodny plan podróży. Loty czarterowane są doskonałym rozwiązaniem dla firm, których działalność jest nastawiona na szybkie pokonywanie dużych odległości w krótkim czasie oraz nie ma możliwości wcześniej zaplanować elastycznie podróży. Dodatkowym atutem podnóży jest zminimalizowanie stresu i zmęczenia związanego z podróżą.

Zapewniamy swoim Klientom najwyższe standardy transportu lotniczego, dlatego oferujemy możliwość wynajęcia do lotów pasażerskich tylko samolotów i śmigłowców posiadających ważny certyfikat AOC (Air Operator Certificate).


Firmom, które posiadają duże potrzeby w zakresie dyspozycyjnego transportu lotniczego proponujemy zawarcie stałej umowy. Jesteśmy w stanie obsłużyć kilka operacji lotniczych w tym samym czasie, korzystając z różnych firm lotniczych. Ponadto nie jesteśmy ograniczeni terenem Polski, możemy zapewnić lot z każdego zakątka świata.


Oferujemy dwie możliwości zawarcia stałej współpracy:

Pierwsza - stała umowa obejmująca cykliczne połączenia lub zdeklarowaną liczbę godzin w skali roku. Wynagrodzenie zawiera się w opłatach za przeloty.

Druga - doradztwo w zakresie najkorzystniejszych rozwiązań w zakresie czarterowania samolotów. Usługi doradcze są świadczone na bazie ryczałtowej opłaty miesięcznej. Jest to rozwiązanie dla firm, którym zależy na profesjonalnych rozwiązań w zakresie lotów czarterowych oraz na bardzo korzystnych cenach za wykonane loty.


Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia spotkania i przedstawienia naszych propozycji.


tel. 62 757 03 11

kom. +48 698 826 693

redakcja@samoloty.pl