Airport City to gra ekonomiczna polegająca na zarządzaniu portem lotniczym, w której od podstaw buduje się swoje osobiste lotniska i zarządza wszystkimi lotami, które się na nich odbywają. Jeśli marzyliście kiedykolwiek o zarządzaniu jednym z najważniejszych miejsc w mieście to ta gra jest zdecydowanie dla Was.

Na początku rozgrywki nasze lotnisko to bardzo mała jednostka, ale pod naszą fachową opieką może wkrótce przekształcić się w międzynarodowy port lotniczy.

Budowę lotniska rozpoczynamy oczywiście od pasa startowego. Następnie pojawia się hangar, samolot, pierwszy lot i wiele innych działań, które przybliżają nam rolę szefa portu lotniczego. W grze "pomagają" nam mieszkańcy miasta, w którym zlokalizowane jest lotnisko. Z biegiem czasu stają się naszymi pracownikami oraz klientami. W raz z postępami, w grze odblokowujemy coraz więcej nowych destynacji oraz modeli samolotów.

Jeśli nasze lotnisko odnosi sukces to zarobione pieniądze należy inwestować tak aby nie pozostać w tyle za konkurencją.

Świetna grafika i dobrze skonstruowany samouczek na początku sprawiają, że gra jest bardzo przyjemna i chce się w nią grać. Polecamy!

 

Więcej informacji na stronie producenta: www.gameairportcity.com

 

Przykładowe zrzuty ekranu:

 

airportcity airportcity2