{component}index.php?option=com_formmaker&view=formmaker&id=15 {/component}

Loty wykonywane są przez zatwierdzonego operatora lotniczego, spełniającego najsurowsze wymagania stawiane przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa Lotniczego (EASA) oraz Urząd Lotnictwa Cywilnego (ULC).


Przewoźnik osiada niezbędne certyfikaty oraz koncesję uprawniające do przewożenia osób na terenie Polski oraz Unii Europejskiej:

  • Koncesja Urzędu Lotnictwa Cywilnego nr ULC- LER-1/4000-027/03/12,
  • Certyfikat Operatora Lotniczego (AOC) nr PL-029/12,
  • Certyfikat Usług Lotniczych (AWC) nr 30/12.

Przewoźnik realizuje loty śmigłowcami Eurocopter, które charakteryzują się najwyższymi standardami bezpieczeństwa, nowoczesnym designem oraz najwyższym w swojej klasie komfortem. Śmigłowce są ciche, z luksusową kabiną, pilotowane przez doświadczonych pilotów.

W ofercie:

  • loty Air Taxi,
  • loty biznesowe,
  • filmowanie/fotografowanie z powietrza,
  • loty patrolowe,
  • oferty specjalne: loty do kurortów wypoczynkowych, zaręczyny w powietrzu, udział w eventach lub imprezach firmowych.

 

Zapytania zgłaszać można poprzez wiadomość e-mail na adres redakcja@samoloty.pl lub pod numerem telefonu 62-757-03-11

 

Flota:


1. AIRBUS HELICOPTERS EC120

Śmigłowiec EC120 łączy w sobie najnowsze technologie, co zwiększa bezpieczeństwo oraz komfort lotu.
W konfiguracji o podwyższonym standardzie VIP, śmigłowiec EC120 może przewieźć do 4 pasażerów w przestrzennej, komfortowej i bardzo dobrze przeszklonej kabinie, niespotykanej w lekkich śmigłowcach.
Bagażnik z łatwym dostępem z tyłu oraz z boku kabiny, może pomieścić 5 dużych walizek.

Prędkość: 200 km/h, Zasięg: ok. 3 godzin
Liczba miejsc: pilot + 4 pasażerów, Kabina o podwyższonym standardzie VIP

 

AIRBUS HELICOPTERS EC120

 

2. AIRBUS HELICOPTERS EC130

Jest najpopularniejszym śmigłowcem jednosilnikowym używanym w transporcie lotniczym.
Potocznie nazywany „Wiewiórką” zapewnia szybki i komfortowy lot . Obszerna kabina, niski poziom hałasu oraz niepowtarzalna widoczność sprawiają, że lot realizowany jest w wygodnym i przyjemnym otoczeniu.

Prędkość: 220 km/h, Zasięg: ok. 3 godzin lotu
Liczba miejsc: pilot + 6 pasażerów, Kabina o podwyższonym standardzie VIP

 

AIRBUS HELICOPTERS EC130

 

3. AIRBUS HELICOPTERS EC145

EC145 to nowoczesny 10-miejscowy śmigłowiec wytyczający nowe wzorce jakości w klasie śmigłowców średnich. Zaprojektowany do lotów w każdych warunkach pogodowych. Cechuje go awangardowe wzornictwo i układ kabiny oraz najnowocześniejsza awionika.
Napędzany dwoma silnikami turbinowymi Turbomeca Arriel 1E2 o dużej mocy ponad 738 shp każdy.
Przyjazny dla środowiska poprzez niski poziom hałasu, kumuluje w sobie najnowsze osiągnięcia działów badawczo-rozwojowych firmy EUROCOPTER.

Charakterystycznymi zaletami EC145 są:
- wszechstronność zastosowania,
- nowoczesny „Glass Cockpit”,
- wysoka niezawodność,
- najniższy poziom hałasu w swojej klasie,
- bezpieczeństwo,
- wysoki komfort dla pasażerów w luksusuowej kabinie VIP,
- transport do 9-ciu pasażerów,


Prędkość VNE: 268 km/h / 145 kts.
Zasięg: ok. 3 godzin lotu.
Ilość pasażerów: 1 lub 2 pilotów + 8 lub 9 pasażerów.

 

AIRBUS HELICOPTERS EC145


W ofercie znajdują się także 30 minutowe loty widokowe, w trakcie których można podziwiać przepiękną panoramę stolicy a w szczególności: Wisłę – ostatnią dziką rzekę Europy, Stadion Narodowy, Stare Miasto, położone w oddali Centrum, nowoczesne wieżowce oraz symbol miasta Pałac Kultury i Nauki. Ponadto w trakcie lotu zobaczymy: starą i zabytkowa dzielnicę Pragą Północ, poprzemysłowy Żerań oraz wiecznie zielone Bielany, Żoliborz oraz Saską Kępę. Nad Stadionem Narodowym sprawdzimy czy dach jest otwarty czy zamknięty oraz jakie rozgrywki piłkarskie mają aktualnie miejsce.

{jcomments on}

Czarter

Czarter lotniczy

 

Serwis Samoloty.pl jest brokerem czarterów lotniczych. Naszą misją jest projektowanie i dostarczanie usług związanych z biznesowymi oraz indywidualnymi przelotami. Oferujemy profesjonalne czartery samolotów. Podczas realizacji zleceń korzystamy z szerokiej sieci sprawdzonych kontaktów z liniami oraz operatorami lotniczymi w Europie i za oceanem.

To, co nas wyróżnia, to kompleksowa obsługa lotu obejmująca także organizacją pobytu oraz dodatkowe usługi. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się lotem i poświęcić swoja uwagę pracy lub wypoczynkowi, będąc spokojnymi o całą resztę.

W celu zamówienia usługi czarteru samolotu, zachęcamy do skorzystania z Formularza zamówienia lotu.

Dostępne usługi czarteru lotniczego:

 

WSTĘPNA WYCENA LOTU

Loty biznesowe

Loty biznesowe


Czas jest drogocenną wartością świata biznesu. Scalanie rynków, wymogi szybkiego przemieszczania się, jak również przemierzanie dużych odległości są już standardem dla współczesnego biznesu.

Oferujemy organizację i kompletną obsługę Państwa podróży służbowych. Tutaj liczy się czas, komfort i bezpieczeństwo. Dzięki naszej praktyce oraz kilkunastoletniemu doświadczeniu naszych partnerów doskonale wiemy jak przewidzieć możliwe utrudnienia oraz zapobiec im, zapewniając płynny, wygodny plan podróży. Loty czarterowane są doskonałym rozwiązaniem dla firm, których działalność jest nastawiona na szybkie pokonywanie dużych odległości w krótkim czasie oraz nie ma możliwości wcześniej zaplanować elastycznie podróży. Dodatkowym atutem podnóży jest zminimalizowanie stresu i zmęczenia związanego z podróżą.

Zapewniamy swoim Klientom najwyższe standardy transportu lotniczego, dlatego oferujemy możliwość wynajęcia do lotów pasażerskich tylko samolotów i śmigłowców posiadających ważny certyfikat AOC (Air Operator Certificate).


Firmom, które posiadają duże potrzeby w zakresie dyspozycyjnego transportu lotniczego proponujemy zawarcie stałej umowy. Jesteśmy w stanie obsłużyć kilka operacji lotniczych w tym samym czasie, korzystając z różnych firm lotniczych. Ponadto nie jesteśmy ograniczeni terenem Polski, możemy zapewnić lot z każdego zakątka świata.


Oferujemy dwie możliwości zawarcia stałej współpracy:

Pierwsza - stała umowa obejmująca cykliczne połączenia lub zdeklarowaną liczbę godzin w skali roku. Wynagrodzenie zawiera się w opłatach za przeloty.

Druga - doradztwo w zakresie najkorzystniejszych rozwiązań w zakresie czarterowania samolotów. Usługi doradcze są świadczone na bazie ryczałtowej opłaty miesięcznej. Jest to rozwiązanie dla firm, którym zależy na profesjonalnych rozwiązań w zakresie lotów czarterowych oraz na bardzo korzystnych cenach za wykonane loty.


Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia spotkania i przedstawienia naszych propozycji.


tel. 62 757 03 11

kom. +48 698 826 693

redakcja@samoloty.pl