Film z awaryjnego lądowania na Florydzie bije rekordy oglądalności

Byli w drodze na coroczny zlot miłośników latania własnoręcznie skonstruowanymi maszynami, gdy w czasie lotu zgasł im silnik. Ta awaria zmusiła pilota do natychmiastowego lądowania na... trójpasmowej drodze na Florydzie. Dziś youtuba lotem błyskawicy obiegł film o niezwykłym szczęściu oraz dużych umiejętnościach podczas lądowania pilota - instruktora latania.
Sytuację możemy prześledzić także i my dzięki zarejestrowanemu z kamery umieszczonej w kabinie pilota filmowi. W awionetce produkcji czeskiej zawiódł silnik. Szczęśliwy pilot to Kyle Davis. Według relacji Kyla kilka minut po starcie silnik przestał pracować, a gdy zdołał uruchomić go ponownie sytuacja powtórzyła się po raz drugi i trzeci. Musiał wiec podjąć szybką decyzję, czy lądować w pobliskim jeziorze czy na Havendale Boulevard, jednej z najbardziej ruchliwych ulic miejscowości Winter Haven. Na szczęście na drodze nie było akurat ruchu i Davis bezpiecznie sprowadził maszynę na ziemie.

{youtube}6U1lhDMZZD8{/youtube}
Autor - kta2402

Nagranie ze spektakularnego awaryjnego lądowania pilota Kyle Davisa bije rekordy popularności na YouTube. To miał być krótki, 15-minutowy lot, panowie stwierdzili, że "będzie fajnie" sfilmować ich podróż. Takich przygód jednak nie spodziewali się.

JW na podst. info internet