aviation 467x100 pl

 

Miłośnicy lotnictwa od kilku lat obierają kurs na Targi Kielce. Nowoczesne samoloty ultralekkie, śmigłowce, wiatrakowce to tylko fragment ekspozycji, która na stałe zagościła w kalendarzu ośrodka. Targi Lotnictwa Lekkiego od 2019 roku zmieniają swoją formułę i podążają w stronę targów wyspecjalizowanych w nowoczesnych technologiach stosowanych w szeroko pojętym lotnictwie. Zmieniona nazwa wydarzenia – AVIATION EXPO to znak, że awioniki podczas targów w Kielcach będzie jeszcze więcej. Zapraszamy 19-20 września.

Polskie lotnictwo lekkie sukcesywnie się rozwija, co roku rejestruje się ponad 30 nowych maszyn. Samoloty są nie tylko w posiadaniu osób prywatnych, coraz więcej firm decyduje się na taki zakup i tak nowoczesny środek lokomocji. Polska stała się jednym z największych rynków zbytu dla wszelkich usług dotyczących branży w Europie Środkowo-Wschodniej. Producenci z naszego regionu właśnie w Kielcach mają możliwość prezentacji własnej oferty, podkreślający tym samym siłę i wysoką specjalizację całej branży lotniczej.

Wszystko o przemyśle, biznesie i otoczeniu prawnym lotnictwa w Polsce, najnowsze nowinki technologiczne i całe spectrum prezentacji rynku lotniczego – to i jeszcze więcej będzie można zobaczyć i wysłuchać podczas II Targów Lotniczych AVIATION EXPO.

Targi Kielce zapraszają do współpracy producentów, importerów i dystrybutorów: samolotów, śmigłowców, wiatrakowców, szybowców, paralotni, silników, napędów plecakowych, trajek paralotniowych, lotni, motolotni, spadochronów,  balonów, kitesurfingu, dronów, awioniki, wyposażenia lotnisk.

W czasie targów będzie można zapoznać się z propozycjami producentów i dystrybutorów odzieży, sprzętu i akcesoriów. W Kielcach swoje miejsce znajdą także szkoły, aerokluby oraz stowarzyszenia i organizacje. Jako wystawców znajdziemy również właścicieli lotnisk i lądowisk, lotnicze zakłady remontowe. Nie może zabraknąć wydawnictw branżowych i portali.

Poza częścią wystawienniczą targów AVIATION EXPO atutem wystawy w Kielcach będą  prelekcje, konferencje i spotkania dotyczące branży lotniczej, ruchu lotniczego, nowoczesnej branży lotnictwa cywilnego. Elitarne grono profesjonalistów branży lotnictwa lekkiego już wielokrotnie zachwycało swymi opowieściami i wiedzą zwiedzających.

Po raz pierwszy w czasie Targów Lotniczych w Kielcach, w 2019 r. przyznane zostały medale i wyróżnienia dla najlepszych produktów i najciekawszych stoisk. Wyniki konkursów znajdują się w zakładce „nagrody i wyróżnienia.”

Zeszłoroczne targi odwiedziło niemal 1000 zwiedzających, jak podkreślali sami wystawcy – byli to branżowi, zainteresowani konkretnymi rozwiązaniami goście.

Na kolejną edycję Targów Lotniczych AVIATION EXPO zapraszamy do Targów Kielce od 19 do 20 września 2020 roku.