Logowanie

Zdjęcie dnia

  • Jacek Grześkowiak

    Jacek Grześkowiak

Newsletter

Cotygodniowa porcja informacji lotniczych

JOOMEXT_TERMS

Pogoda

 


Dołącz do nas !

FB TW google-plus-ikona-2012 YT 

 


Nakładem wydawnictwa Pileus ukazały się ścienne kalendarze na rok 2014. Każdy z fanów lotnictwa może wybrać coś dla siebie. Dostępne są 3 rodzaje w tematyce samolotowej, szybowcowej oraz vintage.

 

Wydaw­nictwo przygotowało dedykowaną stronę www.kalendarzlotniczy.pl, gdzie zapoznać można się z prezentacją każdego z nich.
14 kolorowych stron wydrukowano na grubym kredowym papierze. Sztywne opakowanie zabezpiecza publi­kację na czas wysyłki. Wydawnictwo dołącza do każdego kalendarza 2014 egzemplarz Terminarza Lotniczego 2013 (oferta ważna do wyczerpania nakładu terminarza).

 

nota Pileus kalendarze


Pileus jest firmą działającą od roku, która specjalizuje się w sektorze poligrafii lotniczej. Do tej pory na rynku pojawiły się między innymi logbooki dla różnych specjalności zgodne z najnowszymi wymaganiami EASA. Na najbliższe tygodnie zapowiadane są kolejne pozycje. Będzie to „Terminarz Lotniczy 2014”, oraz pierwszy z serii podręczników zgodnych z wymogami EASA, „Szkolenie samolotowe - Osiągi, wyważanie i planowanie lotu”.
Pozycje wydawnicze dostępne są w sklepie naszego portalu, oraz na stronie wydawnictwa sklep.pileus.eu.

 

Rafał Laskowski